Lekarze Gostynin

dr n. med. Mariusz Kocik

Armii Krajowej 33 lok. 1
09-500 Gostynin

Dla mnie wspaniały lekarz. Może trochę surowy,ale za to bardzo konkretny.
Mimo że nie byłam jego pacjentką, zajął się mną wspaniale w szpitalu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna, bo w porę zdecydował o cesarskim cięciu i uratował mojego synka. Dodam,że mój lekarz prowadzący młody i znany w Kutnie, w szpitalu traktuje swoje pacjentki jak powietrze.
Opinia dodana przez: Maja

lek. med. Cezary Lemański

Internista, Kardiolog

NZOZ LEMA-MED
09-500 Gostynin

Bardzo dobry w swoim zawodzie z dobrym podejściem do pacjenta inteligętny kulturalny pan z którym można porozmawiać na każdy temat.Mnie dobrał bardzo dobrze leki,jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu pana Cezarego,naprawdę warto.Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.Marek z wojciechowic k Kutna.

lekarz Robert Kowacz

ulica Wojska Polskiego 8/24
09-500 Gostynin

Nie Polecam tego lekarza. Podczas wizyty jest schowany za ekran monitora i nie rozmawia z pacjentką na temat problemu. Brak empatii. Brak rozmowy o problemie. Jeśli ktoś napisał, że to dobry lekarz to pewnie nie miał problemów z ciąża, bo gdyby miał to by zobaczył jak pan doktor się interesuje. Zero rozmowy i zainteresowania. Dla niego pacjentka to tylko numer. Dziecko umiera a on komentuje: "Co tu dużo mówić." I ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Izabella Badura

Laryngolog

Gościnna 3
09-500 Gostynin

pani doktor przyjela mnie bez zadnych problemow,i wyleczyla mi angine ropna dzieki ktorej schudlem 21 kilo poniewarz zaden lekazr nie mogl jej wyleczyc a dwu miesieczna kuracje wszelakimi farmakologicznymi specjalami zrobila ze mnie wrak czlowieka, polecam tego lekarza poniewaz zna sie na swoim fachu,kozystali z jej porad moi znajomi i nigdy nie slyszalem zlych opinii po wizytach u pani badury a patrzac na komentarz powyzej no coz czlowiek jest tylko ...

lek. dent. Renata Durmaj-Domagalska

Armii Krajowej 31/4
09-500 Gostynin

Wspaniała Pani Stomatolog z ekstra podejściem do dzieci. Mój syn był po prostu zachwycony i z dumą wyszedł z gabinetu z naklejką "Dzielny Pacjent". Bardzo, bardzo polecam wszystkim małym i dużym pacjentom !
Opinia dodana przez: Adam

prof. dr hab. Tomasz Wolańczyk

Psychiatra dziecięcy

spoldzielcza7m18
09-500 Gostynin

Pan Profesor prowadzi mojego syna od 2 lat. Polecili mi go lekarze z mojej miejscowości. Mój syn dzięki niemu funkcjonuje normalnie. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksandra -Stangreciak

Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska
Wojska Polskiego 35
09-500 Gostynin

Chodziłam do dr, ponieważ zachęciły mnie szybkie terminy wizyt, prawie zerowe kolejki... To niestety o czymś świadczyło... Bez upomnienia się o badanie USG, choć jestem w ciąży dr badania nie wykona (jedynie ponaciska brzuch i stwierdzi, że wszystko w porządku. Rzadko zadaje pytania. Samemu trzeba mówić o tym co dolega- nawet jeśli jest widoczne gołym okiem i samemu też trzeba bardzo często mówić o tym jakie badania chciałoby się wykonać... ...

lekarz Renata Śniecikowska

Neurolog

ul. Jana Pawła II 5a

100%prawda
Lekarz uzdrowiciel coprerfil płockiego ZUS.

Nie czyta przebiegu choroby,lekarz który uzdrawia pacjenta nie widząc to na oczy.

lekarz Adam Lewandowski

Chirurg ogólny

Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska
Wojska Polskiego 35
09-500 Gostynin

Świetny lekarz i chyba dobry człowiek. Kulturalny,sympatyczny,kompetentny i tak jak lubię, konkretny. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Jolanta Głogucka

Nowa 5A
09-500 Gostynin

Polecam dr.J.Głogucką a wierzcie mi że wiem co mówię bo już nie u jednego stomatologa byłam.Ta pani dr.wykonuje swą prace z sercem a nie jak to się mówi z musu i ma naprawdę cierpliwe podejście do pacjenta.Wykonuje swą pracę naprawdę super.Jestem z niej naprawdę zadowolona.
Opinia dodana przez: goya