dr Grażyna Karaś

1,3
1,1
1,3
1,1

Zdecydowanie nie polecam. Lekarka nieuprzejma, wręcz chamska. Badanie bolesne. Przepisała mi leki, na które jestem uczulona (nie zapytała mnie wcześniej ani o uczulenia, ani o zażywane przeze mnie leki). Kiedy próbowałam dopytać o nazwę infekcji i o dawkowanie przepisanych lekarstw, wręcz wyprosiła mnie z gabinetu, mówiąc, że nie ma czasu, bo dużo pacjentek czeka na wizytę.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Pani doktor bardzo nieuprzejma. Mama wróciła dziś od niej z płaczem. Wyśmiewa wygląd pacjentki. Nic nie tłumaczy.Wszystko robi z łaski. Może warto poszukać innego zajęcia bo bycie takim lekarzem mija się z celem. Odradzam!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!! Pani doktor nieuprzejma, arogancka, badała mnie, jakby się mną brzydziła. Wciąż miała jakieś pretensje. Na prośbę o zbadanie piersi, sapała ze złości, że ma opóźnienie, a młode przychodzą tylko po L4, bo są w ciąży. Jakby to była moja sprawa. Przepisała mi tabletki, po których mam takie powikłania, że dojść do siebie nie mogę. Musiałam skonsultować się niestety u innego lekarza. Przyjmowała w sweterku, nawet fartucha nie miała zarzuconego na ramiona. Badanie bardzo bolesne. Nigdy więcej!!!!!!

Nie polecam, podpisuje się pod komentarzami powyżej. Brak kompetencji, tłumaczenie choroby i leczenia na poziomie zerowym. "Musi sobie Pani poczytać w internecie". Ta kobieta nawet nie zakłada fartucha do badania...

To była najgorsza wizyta u ginekologa jaką miałam. Poszłam do niej z infekcją, której zresztą nie wyleczyła. Pani doktor niczego nie tlumaczyła, zapisała opakowanie leku, nie powiedziała jak długo i ile razy dziennie mam to brać. Zachowywała się nieuprzejmie, nakrzyczała na mnie, że w systemie, gdzie wystawia się recepty wyskoczył błąd. Ogólnie najgorszy lekarz u jakiego byłam. Nie polecam

Moja najgorsza wizyta u ginekologa!!!! Poszłam przebadać pierś , której docelowo nawet nie zobaczyła.. Robiąc badanie bardziej zaczęła zwracać uwagę na mój trądzik, który mam zawsze przed okresem. Jest mega chamska, cyniczna, nieuprzejma i nie kompetentna. Jak jej nie pasuje praca ginekologa to niech idzie kopać doły z dala od ludzi !!!

Znam tą lekarkę z poradni chorób sutka na Wawelu. Tragedia,odradzam. Nie potrafi pobrać materiału do badania. Niedelikatna, kontakt z pacjentem żaden.Niewiele mówi, zdawkowo, wiecznie spóźniona.Szkoda czasu i nerwów. Więcej tam nie pójdę.

Chodziłam do wielu ginekologów, ale to z czym spotkałam się u Pani Karaś przekracza wszelkie wyobrażenie na temat lekarza. Przede wszystkim była bardzo niedelikatna!! Pierwszy raz w życiu skręcałam się z bólu na fotelu u ginekologa! Do tego nieuprzejma. Poświeciła mi bardzo mało czasu udzielając tylko zdawkowej informacji - 'wyniki cytologii za 2 tygodnie, pytać w recepcji'. Po cytologii zrobiła mi USG dopochwowe - kiedy skończyła, mówi: 'ubrać się' - więc ja pytam czy mogę się czymś wytrzeć? łaskawie podała mi ręczniki papierowe (rolkę) i mówi z dziwnym grymasem na twarzy: 'potem odłożyć na miejsce' - jakby nie mogła powiedzieć - oczywiście, tutaj są ręczniki, proszę. Bardzo dziwna osoba, nie polecam nikomu. Miałam wrażenie, że zadając mi ból cieszy ją to... bardzo dziwna lekarka, polecam się jej wystrzegać (najgorsze jest to, że poszłam do ładnej, nowej, bardzo eleganckiej kliniki i nawet nie myślałam, że trafię tam na kogoś podobnego i nie czytałam opinii o tej lekarce, a jak widzę ma sporo negatywów... na pewno tam nie wrócę!!).

Odradzam! Nie dość ze mega niemiła to brak jej zupełnie kompetencji. Nie potrafi nawet odczytać wyników badań. Próbka do badania tez tak pobrana ze trzeba powtarzać. Nigdy więcej !!! Nie ma co tracić czasu ...ona chyba tylko tabletki antykoncepcyjne umie przepisać ;p

Porażka. Nigdy w życiu nie widziałam bardziej niekompetentnego "lekarza". Zero rozmowy, tłumaczenia choroby, bada pacjentke jakby się jej brzydzila, brak fartucha. Odradzam z całego serca.