dr Grażyna Karaś

1,3
1,2
1,3
1,1

Nie polecam, obłudna kobieta. Po wizycie u niej godzinę później byłam w szpitalu na izbie przyjęć. Przepisała lek który mógł bardziej zaszkodzić jak pomoc, w szpitalu powiedzieli absolutnie nie stosować. Bolesne badanie, uprzejmość to tylko płaszczyk pod którym skrywa swoje złośliwe oblicze co było słychać przez ścianę zanim weszłam do gabinetu, tylko Pani myślała że nie słyszę.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarka nieuprzejma, wręcz chamska. Badanie bolesne. Przepisała mi leki, na które jestem uczulona (nie zapytała mnie wcześniej ani o uczulenia, ani o zażywane przeze mnie leki). Kiedy próbowałam dopytać o nazwę infekcji i o dawkowanie przepisanych lekarstw, wręcz wyprosiła mnie z gabinetu, mówiąc, że nie ma czasu, bo dużo pacjentek czeka na wizytę.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Pani doktor bardzo nieuprzejma. Mama wróciła dziś od niej z płaczem. Wyśmiewa wygląd pacjentki. Nic nie tłumaczy.Wszystko robi z łaski. Może warto poszukać innego zajęcia bo bycie takim lekarzem mija się z celem. Odradzam!!!!

Porażka. Nigdy w życiu nie widziałam bardziej niekompetentnego "lekarza". Zero rozmowy, tłumaczenia choroby, bada pacjentke jakby się jej brzydzila, brak fartucha. Odradzam z całego serca.

Nie polecam, podpisuje się pod komentarzami powyżej. Brak kompetencji, tłumaczenie choroby i leczenia na poziomie zerowym. "Musi sobie Pani poczytać w internecie". Ta kobieta nawet nie zakłada fartucha do badania...

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!! Pani doktor nieuprzejma, arogancka, badała mnie, jakby się mną brzydziła. Wciąż miała jakieś pretensje. Na prośbę o zbadanie piersi, sapała ze złości, że ma opóźnienie, a młode przychodzą tylko po L4, bo są w ciąży. Jakby to była moja sprawa. Przepisała mi tabletki, po których mam takie powikłania, że dojść do siebie nie mogę. Musiałam skonsultować się niestety u innego lekarza. Przyjmowała w sweterku, nawet fartucha nie miała zarzuconego na ramiona. Badanie bardzo bolesne. Nigdy więcej!!!!!!

Najgorszy lekarz jakiego znam. Nieuprzejma, niedelikatna, pacjentka traktowana jest jak intruz i to na prywatnej wizycie. Odradzam.

To była najgorsza wizyta u ginekologa jaką miałam. Poszłam do niej z infekcją, której zresztą nie wyleczyła. Pani doktor niczego nie tlumaczyła, zapisała opakowanie leku, nie powiedziała jak długo i ile razy dziennie mam to brać. Zachowywała się nieuprzejmie, nakrzyczała na mnie, że w systemie, gdzie wystawia się recepty wyskoczył błąd. Ogólnie najgorszy lekarz u jakiego byłam. Nie polecam

Znam tą lekarkę z poradni chorób sutka na Wawelu. Tragedia,odradzam. Nie potrafi pobrać materiału do badania. Niedelikatna, kontakt z pacjentem żaden.Niewiele mówi, zdawkowo, wiecznie spóźniona.Szkoda czasu i nerwów. Więcej tam nie pójdę.

Moja najgorsza wizyta u ginekologa!!!! Poszłam przebadać pierś , której docelowo nawet nie zobaczyła.. Robiąc badanie bardziej zaczęła zwracać uwagę na mój trądzik, który mam zawsze przed okresem. Jest mega chamska, cyniczna, nieuprzejma i nie kompetentna. Jak jej nie pasuje praca ginekologa to niech idzie kopać doły z dala od ludzi !!!