witam, długo szukaliśmy gabinetu w którym możemy się leczyć całą rodziną i wreszcie trafiliśmy tu, POZDRAWIAMY

Leczymy ząbki naszemu dziecku w tym gabinecie,świetnie przygotowany gabinet dla dzieci ,prawdziwy raj dla maluchów a do tego poświęcają bardzo dużo czasu dzieciom.

Muszę powiedzieć ,że trafiłam do kliniki przez przypadek i bardzo się wstydziłam żeby przedstawić swój problem, nikt wcześniej nie poswięcił mi tyle czasu i nie wytłumaczył tak dokładnie jak możemy rozwiązać mój problem.Otrzymałam plan leczenia i wiedziałam krok po kroku jak będziemy budować mój nowy uśmiech,byłam zaskoczona ,że są takie możliwości a efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania i mojego męża również :))))),odzyskałam pewność siebie za co bardzo dziękuję całemu zespołowi kliniki.

Zgadzam się, jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne wykonują je rewelacyjnie,sam usuwałem tam ósemke,pierwszy raz miałem zrobione zdjęcie trójwymiarowe,super

Chciałem mieć implanty dlatego trafiłam do tej kliniki ,posiadają niesamowity sprzęt ,zabieg przebiegł bardzo sprawnie byłem pod wrażeniem. Sczególnie miłe było ,że pozostałem pod kontrolą przez cały okres gojenia ,czułem się bezpiecznie i pewnie, polecam wszystkim.

leczymy sie cala rodzina w klinice ,nasze dzieci uwielbiaja chodzic do bajkowego gabinetu kliniki ,pierwszy raz widzielismy z mezem tak przygotowany specjalnie dla dzieci gabinet nasze maluchy byly zachwycone.Po kazdej wizycie dostawaly prezenty od Pani Ani kotra serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za cierpliwosc :) Julka i Ada

Miałam duży problem ze znalezieniem gabinetu w którym ktoś chciałby się podjąć założenia implantów i byłam w wielkim szoku jak pan dr Koszowski przedstawił mi badanie tomograficzne z symulacją komputerową na podstawie którego został zaplanowany mój zabieg ze wszystkimi szcegółami , bardzo się obawaiałam wtedy ,dziś cieszę się pięknymi zębami .Serdeczne podziękowania rónież dla dr Wrony , prawdziwa biżuteria panie doktorze :)

Pierwszy raz trafiłam do gabinetu gdzie mogłam załatwić wszystko na miejscu,dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu i pewności siebie.Pozdrawiam również przesympatyczny personel kliniki szczególnie Panią Anie.

nie polecam bo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

młody lekarz, bez doświadczenia, pieniądze zainwestowane w praktykę ,wiedzy nie dadzą...!!! !!!!!polecam innych lepszych a o wiele tańszych....