tak,zgodzę się,że te pochlebne opinie pisze sam p.Kucharski,słownictwo typu" PROFESJONALNY",które się dość często przewija w tych wypowiedziach,świadczy,o tym,że p.dr.sam o sobie pisze w samych superlatywach,słownictwo tego typu jest przez p.Kucharskiego i 'sponsorów'jego kliniki,bardzo lubiane i często używane.Pełen Profesjonalizm-tak jak najbardziej,ale nie w tej Klinice.

Miałem robione leczenie kanałowe. I powiem szczerze- w szoku byłem- bo cena jaką mnie zaszczeliła asystentka była szokujaca. A dopiero w chwili płacenia dowiedziałem się, że jeszcze czeka mnie rekonstrukcja zeba po leczeniu kanałowym. Miało być leczenie kanałowe 1- wizytowe! Czeka mnie za pare tygodni wydanie kolejnej grubej gotówki- 350zł ! Nie wróce do tego gabinetu. Czuje sie oszukany- pewne rzeczy należy od razu mówić. To my jestesmy pacjentami i mamy prawo nie wiedziec czegoś. Jeżeli chodzi o atmosfere? Widać, że dziewczyny tam pracujące są wystraszone- nie ładnie wygląda sposób w jaki rozmawia dr Kucharski ze swoimi pracownikami. Nie polecam... Nie wzbudzili we mnie zaufania.

witam Ja mam wrażenie że ww opinie pisał chyba sam p Kucharski . Miałem wątpliwą przyjemność korzystania z usług świadczonych przez p Kucharskiego w jego klinice , owszem jeżeli chodzi o estetyczne wrażenia wnętrza kliniki 5 + , no ale później czar pryska .Fakt posiadania w gabinecie wysokiej klasy sprzętu ( tak to wygląda ) nie oznacza że trzeba umieć z niego korzystać . No a sam lekarz hmmm , młody nie doświadczony a przede wszystkim widać w jego oczach strach , trzęsące ręce i nerwowe odzywki do osoby która ...

witam
Ja mam wrażenie że ww opinie pisał chyba sam p Kucharski .
Miałem wątpliwą przyjemność korzystania z usług świadczonych przez p Kucharskiego w jego klinice , owszem jeżeli chodzi o estetyczne wrażenia wnętrza kliniki 5 + , no ale później czar pryska .Fakt posiadania w gabinecie wysokiej klasy sprzętu ( tak to wygląda ) nie oznacza że trzeba umieć z niego korzystać . No a sam lekarz hmmm , młody nie doświadczony a przede wszystkim widać w jego oczach strach , trzęsące ręce i nerwowe odzywki do osoby która mu asystuje nie tworzą klimatu w którym pacjent może poczuć się komfortowo i bezpiecznie , ja tak się nie poczułem .

nie polecam

Dzisiaj miałem robione wypełnienie i musze powiedzieć, że nie wierzyłem w te całe różdżki do chwili jak doktor nie podał mi znieczulenia przez komputer. Nawet nie poczułem kiedy to sie stało, zupełnie bezboleśnie. Polecam szczególnie tym, którzy tak jak ja boją się igieł. Pełen profesjonalizm.

Jest to lekarz z sercem na dłoni. Polecam wszystkim rodzicom małych dzieci. Moja córka wogóle się go nie boi i chętnie do niego przychodzi.