Stomatolog Dziecięcy Gliwice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Magdalena Kara

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Stare Gliwice, Gliwice

To mój ulubiony lekarz dentysta - po wizytach u Pani dr. Kary przestałam się bać fotela dentystycznego.

Marek Drabik

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Stare Gliwice, Gliwice

Pierwszy raz zetknąłem się z tym lekarzem w Mikołowie w 2001 roku. Rzadko chodziłem do dentysty bo nie sprawiało mi to żadnej przyjemności. Trafiłem na pana doktora z polecenia sąsiadki. Na pierwszej wizycie lekarz dużo mówił, ciągle gadał co tam robi i po co. Opanowany, szczery, nic nachalnego. Efekt super, żadnego silnego bólu, a jeśli coś miało boleć to lekarz uprzedzał. Niesamowicie dokładny i pedantyczny w tym co robi. Potem wyprowadziłem się z Mikołowa do Gliwic i miałem do dentysty daleko więc wizyty stały się coraz rzadsze aż pewnego razu się okazało, że pan Drabik już tam nie pracuje. Przez 7 lat nie byłem u żadnego innego dentysty. Pewnego razu wpadłem na pomysł, żeby go odnaleźć! Gdzieś do cholery musi być, nawet gdyby to miało być w UK! No i się okazało, że jego gabinet jest w Gliwicach. Pojechałem od razu. Ten sam lekarz, ten sam styl, ta sama jakość. Z jednej strony się przyzwyczaiłem i nie boję się dentysty, a z drugiej wiem, że mogę oczekiwać doskonałej usługi stomatologicznej. Cena nie należy do najtańszych, ale jakość ma swoją cenę. Jedyne wady to brak możliwości założenia cofferdamu, 30min poślizg w wejściu do gabinetu oraz ogrom wrzeszczących dzieciaków w poczekalni, ale leczenie kanałowe bez znieczulenia oraz fachowe ekstrakcje zębów, wypełnienia trzymające ponad 10 lat, miła obsługa to silne zalety tego lekarza. Trzeba się umawiać na 3 miesiące wcześniej. Polecam bo lepszego w Polsce nie znam!

Opinia dodana przez: 601508797 4w

Grzegorz Kucharski

MEDICAL-DENT
Jasna 14A/64
44-122 Gliwice

Nie polecam poszedłem na konsultacje z wrażliwym zębem po leczeniu w innym gabinecie, dr Kucharski powiedział, że z zębem wszystko ok, sprawiał wrażenie, że nie rozumiał mojej wypowiedzi dopytywał się kilka razy. ale znalazł 5 ubytków. Powiedziałem, że na panoramie jaką przyniosłem też nie ma ubytków, powiedział, że panorama nie oddaje dobrego obrazu nigdy, ani żadne zdjęcie. Jak powiedziałem, że oprócz panoramy, miałem badanie laserem diagnostycznym Kavo w listopadzie i nic nie wykazał, to powiedział, że to prawdopodobnie wina osadu i próchnicy nie ma, ale zobaczy dobrze jak usunę osad, bo może to nie ubytki. Jaką wiedzę te lekarz reprezentuje, jeśli nie odróżnia osadu od próchnicy? Wracając z kliniki bardzo się niepokoiłem, więc poszedłem raz jeszcze do dentysty obok domu wszystkie zęby zdrowe. Pięciu lekarzy też nie widziało ubytków w listopadzie 2015, dr Kucharski widział ich pięć Szkoda pieniędzy

Małgorzata Warchoł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

ulica Zygmunta Starego 24A/9

lek. dent. Elżbieta Kobic