14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

Doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego

Mgr Fizjoterapii

Instruktor Odnowy Biologicznej

Fizjoterapeuta Certyfikowany (Międzynarodowy Certyfikat w Zakresie Mechanicznego Diagnozowania i Terapii Kręgosłupa)

Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

Jestem oszołomiona wizytą. Rozmawia się z nim bez krępującego dystansu, zwyczajnie i normalnie, jakby się go znało. Nie dziwię się zupełnie jego popularności wśród rehabilitantów od kręgosłupa, bo mnie też przekonał w każdym calu. Jest może pewny siebie, ale bez much w nosie i chyba wynika to bardziej z jego doświadczenia, wiedzy. Po tym jednym, pierwszym z nim spotkaniu mam jasność sytuacji nt. mojej dyskopatii i pogląd na tę chorobę i horyzont czasowy jej rehabilitacji. Ten pan to moje istne szczęście w nieszczęściu, jakkolwiek to brzmi... ~lalilou

~lalilou

Po powrocie do Warszawy z długiego pobytu za granicą nie bardzo wiedziałam gdzie można udać się do dobrego fizjoterapeuty gdy odnowiły mi się problemy z wypadającym dyskiem. Bałam się by nie trafić przypadkiem na jakiegoś "kręgarza" lub innego "specjalisty". O gabinecie Profizjo i Olkowskim usłyszałam w telewizji w programie o zdrowiu i postanowiłam spróbować. Muszę przyznać że pozytywne wrażenie jakie odniosłam przed ekranem potwierdziło się na wizycie. Taki typ osobowości i prowadzenia rehabilitacji bardzo mi odpowiada, myślę że większości chorych również. Używa metod rehabilitacyjnych, którymi ćwiczyłam też w Stanach. Miło wspominam Grzegorza i rehabilitację w jego gabinecie, polecam wszystkim szukającym dobrej rehabilitacji kręgosłupa w Warszawie. ~rosina

Widząc Pana Olkowskiego w programach telewizyjnych wydawało mi się, że jest bardzo zasadniczy i że mogę się z Nim nie porozumieć. Trafiłam jak kulą w płot z moją analizą tej osoby. Najkrócej można Go określić po prostu partnerem pacjenta i nie ma w Nim nic, czego się obawiałam. Po okresie 4-tygodniowej rehabilitacji, zyskał moją ogromną sympatię i uznanie za dotychczasowe wyniki pracy nad moim kręgosłupem. Mam w Nim olbrzymie oparcie, którego tak często brakuje w duecie leczony-leczący. Piękna postać, uprawiająca pięknie, swój piękny zawód. (Warecka M.)

Facet dosłownie jest niezwykły. Jak mówi o rehabilitowaniu, jak się zachowuje, jak ze mną rozmawiał podziałało maksymalnie. Jestem po roku bezskutecznych poszukiwań porad i wskazówek co robić dalej z moim kręgosłupem i NIKT nie powiedział tego tak jak on to zrobił na jednej wizycie. Ozłocić go się powinno za to że jest i robi to co robi i to w taki niespotykany sposób! Bożena, Kraków

Powszechnie znany profesor neurolog-chirurg ze szpitala bielańskiego polecił mi pana Olkowskiego jako najlepszego rehabilitanta w sprawach bólu kręgosłupa. Udałam się do gabinetu pana Grzegorza pełna nadziei i wiary w jego umiejętności. Nie zawiodłam się a wspomniane wiarę i nadzieję tylko umocniłam. Mój ból kręgosłupa ustępuje a moja sprawność poprawia się z każdym tygodniem. Jestem szczęśliwą i coraz zdrowszą pacjentką a to wszystko dzięki panu Grzegorzowi.

Od początku ciąży miałam problemy z kręgosłupem, bóle w plecach, pośladkach oraz w nogach. Dostałem kontakt do pana Olkowskiego od lekarki ginekolożki ze szpitala na Madalińskiego, która powiedziała, że często odsyłają do niego ciężarne z bólami kręgosłupa. Pan Grzegorz ma świetne podejście do „ciężarówek”, zna się na rzeczy i potrafi dodać otuchy oraz zachęcić do ćwiczeń. Dla mnie było to szczególnie ważne, bo nigdy nie uprawiałam sportu, a tym bardziej nie chciało mi się ćwiczyć w ciąży  Masaż ciążowy, z którego też korzystałam to mistrzostwo świata! Dziewczyny, nie czekajcie aż zacznie boleć, a jak już boli – polecam rehabilitanta Olkowskiego. Zuzula_wawka

Właśnie takiego specjalisty szukałem. Też obawiałem się że idąc do tak popularnego w Warszawie rehabilitanta zostanę szybko potraktowany. Spędziłem w jego gabinecie ponad godzinę, bardzo dokładnie mnie o wszystko wypytał i zbadał. Przez cały czas rozmawialiśmy w sposób jakbyśmy się znali długie lata. To jest bardzo rozmowna osoba, która chyba lubi swoją pracę. Co do fachowości to wystawiam ocenę celującą. W trakcie 5 wizyt (ok. 4 tygodni rehabilitacji) wyleczył mi kręgosłup i usunął dokuczliwe pozostałości po wcześniejszych wypadnięciach dysków. Bardzo polecam. [Łukasz Majdański]

Panie Grzegorzu - tu Roman Wnyk :) Bardzo Panu dziękuje raz jeszcze za wspaniała opiekę i pierwszoklaśną rehabilitację! Na feriach się nie oszczedzalem a o bólu nawet nie pomyślałem. Cudo! Operacja moich ledzwi a to teraz widac najlepiej: wyglada na jakiś czarny humor! Dzięki wielkie za spokój, mobilizację i zimna krew do mnie :) Jesteś Pan mistrzem w swojej fachowości!

Panie Grzegorzu - tu Roman Wnyk :)
Na feriach się nie oszczedzalem a o bólu nawet nie pomyślałem. Cudo!
Dzięki wielkie za spokój, mobilizację i zimna krew do mnie :)
Jesteś Pan mistrzem w swojej fachowości!

Boszszszeee... najlepszy pod słońcem!!! Drętwienie w stopach, bóle w plecach i ogólna zapaść kondycyjna to mój opis przypadku. Grzegorz złożył mnie na nowo. Grzesiek jesteś świetny i polecam Cię każdemu!

Gdy przeczytałam w prasie kobiecej artykuł o bólach kregosłupa i ich rehabilitacji autorstwa pana Olkowskiego wiedziałam iż muszę umówić się na wizytę. Czytając ten artykuł już byłam niemal pewna, iż mi przypasuje jego trzeźwe spojrzenie i że dobrze mnie dalej pokieruje. Jechałam z Białegostoku, a on poszedł mi na rękę i umówił się ze mną na niedzielę! Warto było bo i się nie zawiodłam słysząc co mam robić dalej i pocieszył mnie, iż nie jest fatalnie z moim kręgosłupem.