dr n. med. Grzegorz Pojda

Moim zdaniem, to jest najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Polecam go :)

Moim zdaniem, to jest najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Polecam go :)

Byłam bardzo zawiedziona wizytą po dłuższym czasie u pana doktora :( Potraktował nas bardzo żle

zdecydowanie polecam jest konkretny i nie robi niczego na siłę czeka aż dziecko się uspokoi.

Być może trafiliśmy na zły dzień,bo lekarz był nieuprzejmy,pokrzykiwał na nasze dwuletnie dziecko, nieuprzejmie odnosił się też do nas, a wizyta była wcześniej umówiona i przecież odpłatna.Zostaliśmy przyjęci 1,5 godz.po umówionym czasie,a poczekalnia jest bardzo ciasna, odbywa się tam zakraplanie oczek,dzieci płaczą,koszmar! Z usług tego lekarza już nie skorzystamy.

Bardzo dobry fachowiec.Mojego synka(wcześniaka) nie potrafili zdiagnozować w znanej przychodni okulistycznej w Katowicach i sami skierowali do dr Pojdy. Na szczęście już na pierwszej wizycie dr Pojda wykluczył retinopatię,a po sześciu miesiącach wizyta kontrolna potwiedziła wcześniejszą diagnozę.Teraz synek ma dwa latka i wkrótce znów jedziemy do Pana doktora aby się upewnić czy nadal wszystko jest OK,ale to już nasza inicjatywa.

Świetne podejście do dzieci! Pojechałam do niego z 4-ro miesięczną córeczką z problemami z prawym okiem. Fachowo i sprawnie zajął się dzieckiem. Byłam pod wrażeniem, biorąc pod uwagę sposób w jaki inni lekarze podchodzili do płaczącego niemowlaka.

Zdecydowanie - lekarz, któremu się jeszcze chce leczyć

Zdecydowanie - lekarz, któremu się jeszcze chce leczyć

Wnikliwa kontrola wzroku wcześniaka. Polecam.

Wnikliwa kontrola wzroku wcześniaka. Polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, uratował wzrok moim córką.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, uratował wzrok moim córką.

super profesjonalne podejście do Małego pPacjenta

super profesjonalne podejście do Małego pPacjenta