lek. dent. Halina Bakowska

Kompletnie nie zgadzam się z negatywną opinią przedmówcy. Od 3 roku życia (znaczy się, od mleczaków) chodzę do tej Pani - czyli dobre już ćwierć wieku. Był okres kiedy mieszkałam poza Rzeszowem i dojeżdżałam do niej z drugiego końca Polski tylko po to, aby zęby naprawić. A największym plusem tej Pani jest to, że cała wizyta trwa zaledwie kilka minut. Nie pitoli się pytając co 10 sekund, czy aby na pewno nie boli. Nie znoszę stomatologów, którzy boją się wizyty bardziej niż ja - Pani Bakowska do takich nie należy. ...

Nie znoszę stomatologów, którzy boją się wizyty bardziej niż ja - Pani Bakowska do takich nie należy. Jeśli ktoś lubi cackającego się dentystę który boruje przez 45 minut, to na pewno będzie zawiedziony. Jeśli natomiast lubicie lekarza zdecydowanego, który robi "rachu ciachu" i po wszystkim - to to jest dentystka dla was.

Odradzam wszystkim tego lekarza. Drugi raz bym tej Pani nie odwiedziła.

Odradzam wszystkim tego lekarza. Drugi raz bym tej Pani nie odwiedziła.