dr n. med. Henryk Konik

Traumatolog, Ortopeda

lekarz w Piekarach Śląskich 3 miesiące leczył kolano po urazie, kiedy w końcu stwierdził że nic nie da się zrobić, postanowiłem zawitać do Pana Konika, efekt? diagnoza: zerwane ścięgna, skierowanie na rezonans i wyznaczenie terminu operacji. Jestem już po zabiegu (zabieg w publicznym szpitalu), przechodzę rehabilitację i wiem jedno, warto płacić. Lekarz konkretny, znający się na fachu. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko.

Popieram mojego poprzednika.Dziekujemy temu panu.

Popieram mojego poprzednika.Dziekujemy temu panu.

Moja wizyta trwała 5 minut, zero wytłumaczenia i przypuszczalnej diagnozy tylko skierowanie na badanie krwi, które nic nie wykazało.

Pan dr.Konik jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Byłam u niego na wizycie prywatnej 30 grudnia 2010r z kompletem badań, RTG, rezonansem choć nie bardzo było to potrzebne.Po zbadaniu mojego kolana od razu stwierdził uszkodzoną łakotkę. Wyznaczył termin zabiegu na 27 marca 2011r. A w Klinice SPORT w Żorach czekałam w kolejce na zabieg już 1,5 roku i termin mam dopiero na sierpnia 2011r. Po zabiegu artroskopii u Pana doktora w Goczałkowicach moje kolano jest w rewelacyjnym stanie.Nawet nie sądziłam że tak szybko i tylko po 10 zabiegach rehabilitacji dojdę do formy. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście do pacjenta.Panu doktorowi należą się wielkie podziękowania. Polecam innym skorzystać z wizyty.

Pan dr.Konik jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie.

Jest najwspanialszym lekarzem jakiego można spotkać.Wspaniały człowiek i fachowiec.Bezinteresownie zajał sie moim problemem z kolanem.Takich ludzi już nie ma.Panie doktorze dziękuję z całego serca.

26.02.11 miałam zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego (refundowany przez NFZ). Błyskawicznie odzyskałam pełen zakres ruchów, rehabilitanci byli zaszokowani, jak szybko kolano doszło do sprawności. Bardzo dobry lekarz, na bieżąco informował mnie o przebiegu leczenia, zdecydowanie polecam.

świetny fachowiec a przy tym miły, uprzejmy, uczynny, Mozna na nim polegac wspaniały człowiek.

dr nauk med.Henryk Konik zasługuje na najwyższe noty.Mam porównanie ponieważ zanim dowiedziałam się o dr Koniku byłam "leczona" przez pół roku przez dwóch innych lekarzy otropedów.Polecam gorąco tego kompetentnego,z poczuciem humoru lekarza,który zawsze ma czas żeby wysłuchać pacjenta i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Wizyta razem z wykonaniem badania usg trwała około 5 minut. Czego można się za ten czas dowiezieć o dolegliwościach... oceńcie sami. Nie mówiąc już o badaniu, diagnozie itd. Zdecydowanie odradzamy