dr n. med. Henryk Konik

Traumatolog, Ortopeda

byłam u tego lekarza z bólem kolana. Wg innych lekarzy kolano nadaje się do operacji. doktor Konik jednak stwierdził, że mam dalej chodzić na sztywnej nodze, a jak boli to przyłożyć lód.. i tyle..

Dr Konik to wspaniały człowiek.W swojej wypowiedzi jestem bardzo szczery.Znam go 20 lat.Chce i umie pmagać ludziom.

nie tylko lekarz ale przychylnie nastawiony do pacjęta człowiek

nie tylko lekarz ale przychylnie nastawiony do pacjęta człowiek

Naprawdę polecam tego lekarza, leczyłam się u niego około 7 lat temu, i wspominam go jako najlepszego lekarza z jakim się w życiu spotkałam. Bardzo mily, kompetentny, dba o pacjenta, nie zostawia w potrzebie, lecząc sie u niego ma się wrażenie że jest się ważnym pacjentem. Lekarz z powołania. Polecam z czystym sumieniem!!!

Polecam z czystym sumieniem!!!

Rutyniarz, wydaje wyrok bez szczegółowych badań...

Rutyniarz, wydaje wyrok bez szczegółowych badań...

Bardzo kompetentny lekarz. Szybko reagujący na problem pacjenta. Trafnie diagnozujący i pewną ręką operujący fachowiec. Dziękując za szybką i fachową pomoc serdecznie pozdrawiam. B. M.-L.

Pan Doktor to przede wszystkim dobry i wspaniały człowiek a co za tym idzie i lekarz. Jest odpowiedzialny i kompetentny we wszystkim co robi. Zawsze grzeczny i uśmiechnięty, ma niesamowitą cierpliwość do pacjentów ale także do lekarzy z którymi pracuje. Zawsze chętny do pomocy pacjentow. Oby takich lekarzy było więcej! Dziękuje Doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił.

Dr H.Konik jest osobą ciepłą,kulturalną co w dzisiejszej dobie jest to mało spotykane.Kompetencje,wiedza jako ortopeda,traumatolog z górnej półki.Polecam Go jako lekarza bez zastrzeżeń (obecnie u niego się leczę ).

Przyjazny pacjentowi, cierpliwy, kompetentny, doprowadza sprawy do konca, sluzy pomoca nawet po tym kiedy pacjent opusci szpital ( poradnia ), stara sie pomoc pacjentowi w znalezieniu odpowiedniej poradni np. poradni rehabilitacyjnej, wskaze dalsza droge, potrafi w zrozumialy sposob wytlumaczyc pacjentowi jego dolegliwosci oraz sposob leczenia,stara sie poswiecac duzo czasu pacjentowi, jest zyczliwy i wyrozumialy. Starannie dobrany zespol lekarzy i personel w szpitalu gdzie bylam operowana ( Chorzów ). Pozdrawiam . Ordynatora i polecam innym pacjentom pacjentom.