dr n. med. Henryk Konik

Traumatolog, Ortopeda

super lekarz polecam wszystkim chorym którym zależy na pomocy "FACHOWCA" dusza człowiek wielka wiedza uczynny pomocny takich nam potrzeba dziękuję PANIE DOKTORZE były kulawy

super lekarz polecam wszystkim chorym którym zależy na pomocy "FACHOWCA"
dusza człowiek wielka wiedza uczynny pomocny takich nam potrzeba
dziękuję PANIE DOKTORZE były kulawy

Bardzo uprzejmy lekarz. Przede wszystkim bada pacjenta co nie jest takim oczywistym faktem w przypadku innych lekarzy, ktorzy nie badaja a maja pomysly na diagnoze. Oglada zdjecia. Slucha pacjenta i odpowiada cierpliwie na pytania pacjenta. Warto pojsc do tego lekarza na konsultacje medyczna lub podjac u niego leczenie.

Oglada zdjecia. Slucha pacjenta i odpowiada cierpliwie na pytania pacjenta.

witam wszystkich na tym forum. dr, konik to dobry lekarz.potrafi trafnie stwierdzic dolegliwość . bardzo pogodna osoba stara sie dla każdego znależć czas choć bywa to trudne. tłumaczy problem, i go rozwiązuje. duży pozytyw . POLECAM. korzystając z okazji poszukuje osoby które miały robiona rekonstrukcje acl przez tego specjaliste w nie dalekiej przeszłośći.prosze o kontakt na mój profil. z góry dziekuje

Znakomity artroskopista-jestem po zabiegu przeprowadzonym w Perfektus w Goczałkowicach.Dodatkowo chciałabym wyrazić swoją wdzięczność i uznanie całemu zespołowi a to: pani anestezjolog, lekarzowi dyżurującemu i pielęgniarce za profesjonalną opiekę i wyjątkowo przyjazną pacjentom atmosferę.

Bardzo dobry lekarz. Polecam !!! Jako jedyny stwierdził że mam narośl na kości barkowej inni lekarze stwierdzili ze to torbiel i trzeba operować. Uratował mnie przed operacją i jestem mu za to ogromnie wdzięczny.

byłam z kolanem , żadnych szczegółowych badań. recepta i do domku. byłam u dr.Breguły ściągnął płyn i po 2 tygodniach mogłam normalnie chodzić- bez płacenia.

Miły, uprzejmy a przy tym prawdziwy specjalista. Polecam.

Miły, uprzejmy a przy tym prawdziwy specjalista. Polecam.

brakuje nam dzisiaj takich lekarzy naprawdę

brakuje nam dzisiaj takich lekarzy naprawdę

Polecam Dr. Henryka Konika.Jest wspaniałym człowiekiem,spokojnym,z niesamowitą wiedzą,dla mnie zrobił ogromnie dużo,jestem mu bardzo wdzięczna.Dziękuję bardzo.

Jest naprawde dobrym lekarzem a przedewszystkim fajnym człowiekiem,zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla każdego pacjenta.Chciałabym żeby w polskich szpitalach wszyscy lekarze tak przyjażnie byli nastawieni do pacjenta.