Homeopata Katowice

Koreańska 10
40-765 Katowice

dzieki jego zaleczeniom prawidlowego odzywiania zyje do dzisiaj ze zlosliwym rakiem prosaty po dwoch biopsjach wykonanych w szpitalu urologicznym \w Katowicach dawli mi trzy lata zycia po biopcjach wykonanych w 2004 roku i mojym PSA 89 wspanialy lekarz i polecam go innym posiada duza wiedze i madrosc i powzne traktowanie pacjenta dziekuje panu doktorowi

Al. Roździeńskiego 90
Katowice

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

Opinia dodana przez: Niesia

Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. T. Kościuszki 19
Katowice

Chodzę do pani doktor od 7 lat i uważam, że wie co robi i wielokrotnie wyciągała mnie i moje dzieci z opresji różnych chorób dziecięcych.
Komentarz daje pozytywny i tym samym zapraszam do odwiedzenia jej gabinetu i strony www.irydolog.eu

Opinia dodana przez: KK

lekarz Ewa Woch

Homeopata, Dermatolog

Al. Roździeńskiego 90
Katowice

do pani dermatolog trafilam przypadkiem,moja corka jest alergikiem,miala robione setki testow platnych,wychodzilo z testow ktore byly robione zima ze ma uczulenie na pylki traw,wkoncu przyjela nas pani dermatolog malutka i filigranowa kobietka,niemialam ochoty isc znowu do nastepnego dermatologa,ale powiedzialam sobie co mi tam.Moje dziecko drapalo sie az do krwi i nikt nieumial jej pomoc.Pomogla jej pani Ewa ktora zrobila jej testy plastrowe na plecach,musielismy przyjezdzac 2 razy po 12 godzinach i po 24,co sie okzazalo ze corka jest uczulona na kobalt(witamina b12).Pani doktor opowiedziala jak ztym życ,wydrukowala co moze jesc a co powinna unikac -corka ma 12 lat ,minelo 5 lat i jestem zadowolona ze trafilam wlasnie do pani Ewy.Polecam tego lekarza jest kompetentna i wie co robi.