Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Homeopata Kraków

- 6 lekarzy
# 1
+1 więcej

Gabinet
Dietla 19/3
31-523 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu ...

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu sercu doktora Świerczka, jego pokorze, pasji i niewzruszonej wierze w dobro, jestem osobą wyleczoną kolejno z rozmaitych dolegliwości. Teraz kontynuując leczenie czekam wraz z doktorem na ten moment gdy będę całkowicie wyleczona z 'nieuleczalnej' choroby. To będzie już niedługo ponieważ idę dużymi krokami. Dziękuję Panie Doktorze!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

lekarz Marek Lorenc

Wizyty domowe, Homeopata

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet
Dietla 19/3
31-523 Kraków

Średnia ocen: 4,8/5

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

Opinia dodana przez: Anonim
# 3

Prywatny Gabinet Lekarski
Krowoderskich Zuchów 4 / 34
Krowodrza, Kraków

Średnia ocen: 4,4/5

Od czasu kiedy moja przyjaciółka poleciła mi homeopatię chodzę tylko do dr.Skawińskiego to naprawdę świetny lekarz

Od czasu kiedy moja przyjaciółka poleciła mi homeopatię chodzę tylko do dr.Skawińskiego to naprawdę świetny lekarz

Opinia dodana przez: Anonim
# 4
+5 więcej

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Stachowicza 4/8
30-103 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale ...

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Niesia
# 5

Krowoderskich Zuchów
4/34
31-272 Kraków

Średnia ocen: 4,0/5

Bardzo polecam dr.Skawińskiego. Moja matka lat 92 zaczęła leczyc sie u niego na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) w momencie jak lekarze konwencjonalni juz nic nie potrafili wymyslic jak tylko zwiekszanie dawek metotreksatu co w tym wieku powoduje takie obciazenie organizmu ...

Bardzo polecam dr.Skawińskiego. Moja matka lat 92 zaczęła leczyc sie u niego na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) w momencie jak lekarze konwencjonalni juz nic nie potrafili wymyslic jak tylko zwiekszanie dawek metotreksatu co w tym wieku powoduje takie obciazenie organizmu , ze jest gorzej niz cokolwiek (wymioty, biegunka, duze osłabienie, bóle jelit itp...)! Nasilony był bardzo bolesny wysięk ze stawu nadgarstka, 2 x w tyg. cięty ( sciągano ze stawu wydzieliny ),bo gromadziła sie krew, ropa i płyn fizjologiczny. Nadgarstek był wielkosci duzej bułki i cały opuchniety i bardzo bolesny.
Na ten nadgarstek konwencjonalni lekarze nic nie umieli poradzic oprócz stałego przecinania , sciagania wydzielin i wstrzykiwania strydu..co własciwie nie dawało zadnej poprawy przez conajmniej 6 miesiecy.
Dr.Skawinski zalecił na pierwszej wizycie zakup odpowiedniego leku, ostropest w kapsułkach oraz dietę.Był bardzo miły i wszystko wytłumaczył mojej (bardzo upartej z charakteru ) matce.
Od pazdzirnika 2016 do stycznia 2017 nastapiło zasadnicze polepszenie stanu stawu. Nie ma wysieku, staw oczywiscie jest powiekszony, choc duuuzo mniej, i obolały (w wieku 91 lat nie za wiele juz mozna poprawic przy zaawansowanym RZS). Skonczyły sie wizyty 2x w tygodniu u chirurgów i nie konczące sie cięcia nagdarstka.
Przeciwbólowo mama bierze paracetamol. Kondycja psycho-fizyczna bardzo dobra.
BARDZO POLECAM dr. Skawinskiego!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna
# 6

Familia – lekarz homeopata – lek. med. Bogusława Gola Ul. Żółkiewskiego 20
Ul. Żółkiewskiego 20
31-539 Kraków

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat