Homeopata Kraków

Dietla 19/3

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu sercu doktora Świerczka, jego pokorze, pasji i niewzruszonej wierze w dobro, jestem osobą wyleczoną kolejno z rozmaitych dolegliwości. Teraz kontynuując leczenie czekam wraz z doktorem na ten moment gdy będę całkowicie wyleczona z 'nieuleczalnej' choroby. To będzie już niedługo ponieważ idę dużymi krokami. Dziękuję Panie Doktorze!

lekarz Marek Lorenc

Wizyty domowe, Homeopata

Dietla 19/3

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

Prywatny Gabinet Lekarski
Krowoderskich Zuchów 4 / 34
Krowodrza, Kraków

Od czasu kiedy moja przyjaciółka poleciła mi homeopatię chodzę tylko do dr.Skawińskiego to naprawdę świetny lekarz

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Stachowicza 4/8

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

Opinia dodana przez: Niesia

Krowoderskich Zuchów

Bardzo polecam dr.Skawińskiego. Moja matka lat 92 zaczęła leczyc sie u niego na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) w momencie jak lekarze konwencjonalni juz nic nie potrafili wymyslic jak tylko zwiekszanie dawek metotreksatu co w tym wieku powoduje takie obciazenie organizmu , ze jest gorzej niz cokolwiek (wymioty, biegunka, duze osłabienie, bóle jelit itp...)! Nasilony był bardzo bolesny wysięk ze stawu nadgarstka, 2 x w tyg. cięty ( sciągano ze stawu wydzieliny ),bo gromadziła sie krew, ropa i płyn fizjologiczny. Nadgarstek był wielkosci duzej bułki i cały opuchniety i bardzo bolesny.
Na ten nadgarstek konwencjonalni lekarze nic nie umieli poradzic oprócz stałego przecinania , sciagania wydzielin i wstrzykiwania strydu..co własciwie nie dawało zadnej poprawy przez conajmniej 6 miesiecy.
Dr.Skawinski zalecił na pierwszej wizycie zakup odpowiedniego leku, ostropest w kapsułkach oraz dietę.Był bardzo miły i wszystko wytłumaczył mojej (bardzo upartej z charakteru ) matce.
Od pazdzirnika 2016 do stycznia 2017 nastapiło zasadnicze polepszenie stanu stawu. Nie ma wysieku, staw oczywiscie jest powiekszony, choc duuuzo mniej, i obolały (w wieku 91 lat nie za wiele juz mozna poprawic przy zaawansowanym RZS). Skonczyły sie wizyty 2x w tygodniu u chirurgów i nie konczące sie cięcia nagdarstka.
Przeciwbólowo mama bierze paracetamol. Kondycja psycho-fizyczna bardzo dobra.
BARDZO POLECAM dr. Skawinskiego!!!

Opinia dodana przez: Anna

Familia – lekarz homeopata – lek. med. Bogusława Gola Ul. Żółkiewskiego 20