Lekarze Internista Poznań

lekarz Łukasz Stryczyński

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848 Poznań

Super Doktor walczyłem z nadciśnieniem po COVID 19 na pierwszej wizycie Pan Dr wykonał badanie USG, założono mi Holtera, skierował na szczegółowe badania. Po badaniach zadzwonił do mnie wszystko wyjaśnił i na kolejnej wizycie ustalił proces leczenia. Obecnie mam ciśnienie książkowe 120/70, 110 /70. Polecam to bardzo dobry solidny i pełen empatii lekarz.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Martyna Darwish

Os. Lecha 15/62
61-293 Poznań

Bardzo dobry lekarz serdecznie polecam oraz całe darmedicum Pozostałe kilka znaków :go i nie ma na miejscu ale prosiłem koleżanki to

lekarz Marek Andrzejewski

Internista, Lekarz medycyny pracy

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

świetny specjalista, poświęca czas pacjentowi, jest bardzo uprzejmy i wzbudził moje zaufanie. Dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam

lekarz Urszula Przybyła

Internista, Diabetolog

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Pani Doktor Urszula Przybyła to doskonały diagnosta, pełen profesjonalizm, zrozumienie, otwartość, życzliwość. Uzyskałam dużą pomoc , jasne rzeczowe wyjaśnienie , mam poczucie bezpieczeństwa. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie. pozdrawiam Serdecznie
Opinia dodana przez: Jolanta K.

prof. dr hab. n. med. Maciej Owecki

Internista, Endokrynolog

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maria Wosicka-Bura

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Galla Anonima 4 B
60-547 Poznań

Bardzo dobry lekarz.Chodzę do pani doktor od 15 lat.Zawsze trafna diagnoza,jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Krystyna Mąka

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Wojciech Biegalski

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Dr. Biegalski, bardzo sympatyczny, o milym podejsciu, bardzo kompetentny, naprawde Super Doktor. Dziekuje Panie Doktorze za pomoc przy moim bardzo chorym sercu. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: wieslawa

lekarz Barbara Bryl

Internista, Lekarz rodzinny

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz zawsze trafia w odpowiednie leki ktore pomagaja na dana chorobe przynajmniej u mnie serdeczna i sercem do ludzi

lekarz Małgorzata Małek

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

wspaniała bezinteresowna lekarka, która bardzo fachowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta. Bada i diagnozuje z wielką rozwagą, a następnie podejmuje pełne leczenie na miarę stanu zdrowia pacjenta. Sumienna i zaangażowana choć " nie leczyłem prywatnie " ! POLECAM !

lekarz Aneta Rzesoś

Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści"FAMILIA" s. c.
ulica Chojnicka 58
60-480 Poznań

Same pozytywy,Lekarz z powołania, godny polecenia wszystkim kto szuka prawdziwego uzdrowienia. ...............
Opinia dodana przez: K.F

lekarz Agata Nowicka

Pulmonolog, Internista

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem pod dużym wrażeniem fachowej wiedzy medycznej, ktora szybko przywraca pacjentowi powrot do zdrowia.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Renata Wrutniak-Ślusarczyk

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Nie mogłam trafić lepiej. Godna zaufania, dąży w 100 aby pacjenta postawić na nogi. Wytłumaczy tak \e nawet ja zrozumiem🤗
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Anna Wache

Internista, Hematolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

nie mam słów ... Boska istota z ogromem wiedzy , z cudownym podejściem do pacjenta ..dla mnie Anioł w ludzkiej skórze ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Sylwia Dziedzic

Internista, Neurolog

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Szanowna Pani Dr.n.med Sylwia Dziedzic...Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Pani oddaniu serca dla pacjenta zaangażowaniu całego personelu i fizykoterapełtom za ogromne zaangażowanie życzę również pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia i samozaparcia w ćwiczeniach i rechabilitacji Z wyrazami szacunku ... Mirosław Sielezin pacjent oddział rehabilitacji Mogileńska 42 Poznań.Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław Sielezin

lekarz Elżbieta Wójcik

Internista, Onkolog

Swojska 11
60-592 Poznań

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Elżbietę Wójcik. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju. Niesamowita umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby i sposobu leczenia spowodowały, że w spokojny sposób podszedłem do leczenia i walki o swoje zdrowie i życie. Pani Doktor to rzetelny i prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, przede wszystkim jednak lekarz z powołania. Lekarz pełen empatii, zrozumienia i oddania. Dziękuję za wszystko !
Opinia dodana przez: Józef Piotrowski

lekarz Małgorzata Wesołowska-Cerajewska

Internista, Radioterapeuta

Poradnia ginekologiczna
Św. Marii Magdaleny 8 a/b
61-861 Poznań

Pani Doktor, jest wspaniałym, pełnym empati człowiekiem. Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze dokładnie omówi wyniki badań, wytłumaczy, pokieruje na dalsze badania jeśli jest taka potrzeba. Dziękuję za profesionalną opiekę lekarską. Wdzięczny pacjent
Opinia dodana przez: Antoni K.

dr n. med. Daria Baszko-Błaszyk

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Najlepszy endokrynolog jakiego znam! 100% zaangażowania w leczenie pacjenta, a przy tym bardzo miła i uprzejma.

lekarz Aleksandra Paulus-Wojciechowska

Grochowska 110
69-336 Poznań

Wspaniała lekarka.W razie potrzeby przyjmię o każdej porze dnia. Bardzo martwi się o swoich chorych. Nie spotkałam tak miłej , zaangazowanej w swoja prace lekarki. Jej porady, troska biegna z głębi seca. To lakarz naprawdę z powołania.Leczę się już u Pani Doktor bardzo długo i nie zmienę lekarza NIGDY!!!!! Jeden jedyny lekarz który wyprowadził mnie z choroby.

dr n. med. Anna Hornowska-Banach

Świerkowa 5
61-472 Poznań

U Dr Bancha leczę sie już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do pacjenta oraz wiedzy jaką posiada. Gorąco polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza Panią Dr Banach.