Lekarze Internista Poznań

lekarz Michał Sokólski

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lek. med. Anna Tomaszewska

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miła konpetetna rezolutna Pani doktor nie tak jak inni lekarze specjaliści siedzą za biurkiem i w myślach mówią po co przyszedł zawracać głowe a tu Miłe zaskoczenie słucham pana i zaczął się wywiad , badanie, diagnoza,I zalecenia, Polecam lekarza a marudom szukajcie dalej Ja Polecam, Świetny Fachowiec Miła Pani Doktor Życzę Wszystko Najlepsze Samych sukcesów Zawodowych i Prywatnych zadowolony Pacjent 😃😃😃😃
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Elżbieta Walkowiak

Żeromskiego 30a
Poznań

Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Joanna Gawęcka

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Super Pani Doktor, tak kompetentnej, gotowej do pomocy i zaufania lekarza jeszcze nie trafilam, mam wade serca, Pani Doktor stanęła na rzesach zeby mnie z tego wyciagnac, polecam i dozgonnie wdzieczna, wytlumaczyla na czym polega moja wada, kazde ryzyko z tym zwiazane, przedstawila opcje które moge wybrac (od zabiegu po tabletki oraz co sie z tym wiąże), zawsze czas na opieke, rozmowe,
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Górniok-Wiecheć

Zbąszyńska 9a
60-359 Poznań

Pani Doktor jest lekarką z powołania. Zna bardzo dobrze swój zawód, jest dokładna, w tym co robi, wnikliwie analizuje wyniki badań i wszystko objaśnia pacjentowi. Wyniki ostatnich badań porównuje z poprzednimi i tłumaczy, co "robimy" dalej. Zawsze mnie dokładnie zbada, zmierzy ciśnienie tętnicze krwi, osłucha,zważy, i porozmawia mile. W moim przypadku - mam 82 lata, Pani Doktor utrzymuje mój stan zdrowia na stałym poziomie, czuwa, żeby nie było gorzej.Pani Doktor ...

dr n. med. Barbara Skoryna-Karcz

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Doskonały lekarz, ogromnie pomógł mojemu mężowi, ponieważ jest obcokrajowcem nie może napisać osobiście. Dr Skoryna jest z tych lekarzy, którzy poszukają. Cieszę się, że jeszcze tacy lekarze istnieją. KR

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

Poradnia Genetyczna
Słowackiego 8/10
60-823 Poznań

. Zawsze uprzejma, odpowie konkretnie na pytania. Jestem od ponad dwudziestu lat pod kontrolą Pani doktor i darzę Ją pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Stefan Wołoszczuk

60-162 Poznań

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, z sercem do serca Za wszystkie lata leczenia i opieki z serca dziękuję
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Barbara Stempiń

Człuchowska 35
60-198 Poznań

wspaniała Lekarka cudowny człowiek, zawsze ma czas dla pacjenta, leczymy się u Pani Doktor całą rodziną

lekarz Hanna Komarowska

ulica Kościelna 26/22
60-538 Poznań

Wspaniała Pani Doktor, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Lekarz z powołaniem. Jestem szczęśliwa, że mogę być pacjentką tak znakomitego specjalisty. Dzięki temu czuję się coraz lepiej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: H

lekarz Małgorzata Abramczyk

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Konkretna, fachowa lekarka, dokładnie bada, wszystko tłumaczy.Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, traktuje pacjenta z życzliwością, poświęcając mu dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Włodzimierz Rafiński

I-kar Sp. z o.o.
ulica Za Bramką 12 A/6
61-842 Poznań

Wspaniały lekarz bardzo mądry człowiek ma ogromną wiedzę w dziadzinie kardiologii.Potrafi szczegółowo opisać rodzaj choroby i przebieg jej leczenia ➖ zawsze znajdzie czas by porozmawiać z pacjentem.polecam
Opinia dodana przez: wiola

lekarz Tomasz Stępka

Os. Wł. Łokietka 7/65
61-616 Poznań

jest super niczego nie pomija jest czujnym obserwatorem i wrażliwym człowiekiem.Kiedy okazało się że moja mama jest bardzo chora nieuleczalnie zrobił wszystko aby ulżyć jej w cierpieniu .Zresztą zawsze mialam do niego zaufanie.Jezeli jego terapia nie skutkowała po1 wizycie odrazu mialam skierowanie do lekarza specj.

lekarz Monika Popiak

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

Pani Doktor poświęca dużo czasu pacjentom - stąd może opóźnienia, ale mimo tego mamy tu lekarz z polowania: dokładnie prowadzi wywiad, dokładnie bada, dokładanie wytłumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Klara

lek. med. Agnieszka Graczyk - Szuster

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pani doktor dużo czasu poświęca pacietowi można mieć do pani doktor pełne zaufanie dużo szacunku dla pani Agnieszki Pacjent
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hanna Wachowiak-Baszyńska

Głuchowska 31
60-101 Poznań

Same piątki. Tak kompetentnego i życzliwego pacjentowi lekarza spotkałem tylko kilka razy w życiu (a żyję już prawie 84 lata). Najwyższa pochwała
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Małgorzata Stasiak-Paczkowska

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Pani Doktor zasługuje na najwyższe pochwały. Jej przyjazne podejście do pacjentów i szacunek dla nich wyróżniają ją spośród innych lekarzy. Jest gotowa wysłuchać pacjenta i udzielić mu szczegółowych informacji na temat choroby oraz planu leczenia. Serdecznie polecam Panią Doktor każdemu, kto potrzebuje fachowej i miłej opieki medycznej.
Opinia dodana przez: Katarzyna Golak

lekarz Elżbieta Nowak

Pulmonolog, Internista

ulica Marszałkowska 13
60-327 Poznań

Dzięki Pani Doktor udało mi się skutecznie zawalczyć o zdrowie po blisko 5 letniej batalii z rakiem płuc z przerzutami do wątroby. Dzisiaj pracuje ,podróżuję , mam marzenia i je spełniam
Opinia dodana przez: Szymon