Lekarze Internista Poznań

Internista, Alergolog

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Iwona Minicka

Internista, Lekarz rodzinny

Szczepankowo 74 A
61-306 Poznań

Wspaniały lekarz cierpliwy nie zostawi chorego samego sobą potrawie przyjść do chorego nawet wieczorem sama zobaczyć jak się czuje maria

lekarz Małgorzata Mazur-Roszak

Internista, Onkolog

Centrum Medyczne OMEDICA
Stęszewska 41/4
60-111 Poznań

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Kamilla Klama

Internista, Reumatolog

ulica Przemysłowa 46 A/79
61-541 Poznań

Wyjątkowy lekarz. Słucha i cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba. Bardzo dobrze diagnozuje.Terapia skuteczna. Jedna z niewielu lekarzy przyjażnie nastawionych do pacjenta. Bardzo doceniam od lat.

lekarz Marek Słomczyński

Internista, Kardiolog

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

Serdecznie polecam doktora .Pełny profesjonalizm , kultura i ,, prawdziwy lekarz " dla pacjenta . Empatyczna postawa , tak rzadko spotykana w ostatnim czasie wśród personelu medycznego.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Jerzy Wierzchowiecki

Internista, Kardiolog

Słoneczna 23a
60-286 Poznań

"Z sercem podchodzi do pacjenta". Jest przy tym konkretny, rzeczowy. Stanowczo polecam tego lekarza!

lekarz Honorata Pietrzak-Kaczmarek

Internista, Reumatolog

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz zbadanie pacjenta wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta , Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty.Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena Terlecka

lekarz Mariola Bober

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Super lekarka i super człowiek. Obdarzona niesamowitą empatią. Dokładnie wypytuje pacjenta , a następnie proponuje sposób leczenia. Pacjent w czasie wizyty nie czuje się onieśmielony, co powoduje bardzo przyjazną atmosferę w czasie wizyty .

lekarz Maria Wanic-Kossowska

Internista, Hipertensjolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Dostępny o każdej godzinie. Starający się we wszystkim pomóc. Zapewnia wszechstronną opiekę, nie zna słowa „nie”. Pani profesor jest kochaną osobą i wspaniałym lekarzem. Pomaga, dodaje odwagi i nadziei! Jak trzeba pocieszyć to pociesza. Jak trzeba ochrzanić też to robi :) Nie jest bufonem jak inni utytułowani lekarze.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Adam Kędzierski

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, nareszcie ktoś poświęcił mi trochę czasu, wysłuchał. A leki które wypisał pomogły. I jestem bardzo zadowolona!
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewa Kaczmarek - Matuk

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Bardzo miła Pani, która poświęca ogrom swojego czasu żeby wytłumaczyć pacjentowi wszystkie najważniejsze rzeczy m.in jak odpowiednio dawkować leki oraz jak je kupić żeby nie przepłacić. Jeszce raz Bardzo polecam panią Ewę!
Opinia dodana przez: Antoni
Wspaniała lekarka,empatyczna, uśmiechnięta,wyrozumiała, życzę sobie i Wam byśmy na swej drodze spotykali takich ludzi o złotych sercach.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Janowska-Kulińska

Katowicka
61-131 Poznań

Wizyta była prywatna lecz patrząc na zaangażowanie Pani doktor...myślę, że to nie ma większego znaczenia. Udałam się do internisty z powodu bólu głowy, bardzo silnego, który uniemożliwiał mi prawidłowy sen. W wyniku braku prawidlowego snu doszły zaburzenia koncentracji i zmęczenie. Pani doktor potraktowała mnie i moje objawy poważnie, nie zlekceważyła ich( z czym się liczyłam idąc do lekarza z taką "błachą sprawą"). Gdy badania wyszły w porządku Pani doktor nie ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Karolina Antkowiak-Piątyszek

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Miła, urocza a zarazem profesjonalna :). Jest moim lekarzem rodzinnym i na pewno zostanie nim przez długi czas.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wiesław Ciszak

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Poradnia Stomatologiczna "DENT-CZECH"
os. Lecha 120
61-298 Poznań

GENIALNY LEKARZ!!POLECAM GO WSZYSTKIM,KTÓRZY CENIĄ PROFESJONALIZM. Aktualnie nie mogę się z nim skontaktować,ponieważ choruje i prawdopodobnie jest w szpitalu.UWAGA!!!PILNIE SZUKAM KONTAKTU Z JEGO CÓRKĄ,KTÓRA TEŻ JEST LEKARKĄ. CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC W JEJ ODNALEZIENIU?? Proszę o kontakt z wiadomością:bona01-77@tlen.pl

lekarz Piotr Michocki

Internista, Lekarz medycyny pracy

Łukaszewicza 35c lok. 7
61-021 Poznań

Jestem pod wrażeniem Pan dr bardzo konkretny, przede wszystkim pomocny. Jako lekarz medycyny pracy oceniam na 5 z plusem.
Opinia dodana przez: Kasia125

lekarz Magdalena Orwaldi

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ ...
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Adrian Gwizdała

EKG, Internista

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u pana Gwizdały. Polecam każdemu.

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Internista, Nefrolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam. Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Hanna Konopińska

EKG, Internista

Grota-Roweckiego 8
61-695 Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.