Lekarze Internista Poznań

PO PROSTU JEST MILA I KOMPETENTNA JEST ZDECYDOWANIE NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANA LEKARKA O LOS I ZDROWIE SWOICH PACJENTOW
Opinia dodana przez: wdzieczny

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...

dr n. med. Andrzej Bolewski

EKG, Internista

Poradnia Kotroli Stymulatorów
Szkolna 8
Poznań

Dużo ciepła ma ten doktor w sobie. Po wizycie mimo że krótkiej zawsze czuję nadzieję i optymizm na długo. Mówi prostym zrozumiałym językiem także nie czuję dystansu a wręcz odwrotnie
Życzymy wszystkim pacjentom w tym kraju,aby w razie potrzeby mogli być pod opieką takich ludzi jak Pan doktor Marek Karasiewicz.Wszystkiego najlepszego.
Opinia dodana przez: Przemyslaw

Maria Jankiewicz

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Bardzo miła, sympatyczna pani. Widać, że lekarz z powołania.

lekarz Tatiana Szlandrowicz

ulica Długosza 13/3
60-822 Poznań

Bardzo dobra lekarka, z powołania, podchodzi do człowieka jak do człowieka, a nie do przypadku. Nie mam żadnych zastrzeżeń po 5 latach leczenia:)
Opinia dodana przez: Gosia

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Endokrynolog, Internista

Agata Czarnywojtek gabinet
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

dr Jacek Maciejewski

Internista, Lekarz medycyny pracy

ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Wizyta w przyjaznej atmosferze. Bardzo przyjemna placowka w ktorej pracuje Pan dr. Wszystkie zagadnienia zwiazane z problemem zdrowotny wytlumaczone zostaly w zrozumialy sposob i Pan dr byl bardzo chetny aby rozwiac wszelkie moje watpliwosci. Kompetentny, profesjonalny i bardzo przyjemny czlowiek z poczuciem humoru. Polecam wszystkim i na pewno nie mam zamiaru zmieniac lekarza. Panie doktorze tak trzymac!

Krzysztof Skrzypczak

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26
61-714 Poznań

Wspaniały lekarz! Niesamowite wiedza, umiejętności i zdobyte przez lata doświadczenie. Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista oraz cierpliwość, sumienność i dokładność wobec pecjentów. Rzetelnie i poważnie podchodzi do zgłaszanych dolegliwości, docieka, bada, tłumaczy szczegółowo mechanizmy, środki zaradcze i sposób leczenia. Polecam z całego serca, chociaż wiem, że z uwagi na znaczną liczbę stałych pacjentów zwyczajnie nie jest w stanie przyjmować tych nowych.
Opinia dodana przez: Agata

dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Pulmonolog, Internista

Gabinet
Poznań

Trafiłem do Pani Profesor na konsultację w czasie covid-u, gdyż mojej miejscowości| (miasto wojewódzkie) pulmonolodzy nie dysponowali czasem na wizytę (prywatnie).Muszę przyznać ,że nie często spotyka się tak oddanych lekarzy i uprzejmych. Pani Profesor cierpliwie wytłumaczyła dalszą diagnostykę i co należy wykonać. Czułem ,że jestem we właściwych rękach. Jeszcze raz dziękuję za czas poświęcony i pomoc.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jarosław Kostrzewski

Pulmonolog, Internista

Piękna 47
60-589 Poznań

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy , wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie pomiarów wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Dariusz Potoczny

Internista, Pulmonolog

111 Szpital Wojskowy Poznań , prywatna pratyka
Poznań

Lekarz pełen empatii, zaangażowania, zawsze otwarty i gotowy, aby pomóc, bardzo kompetentny, wspaniały człowiek-słowem jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powołania. Znam Pana doktora od kilku lat i mam do Niego pełne zaufanie. Jego diagnoza jest zawsze w punkt. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Viola

lekarz Maria Zawrotna-Szymaniak

Piastowskie Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego
os. Piastowskie 81
61-159 Poznań

mam pozytywne odczucia po wizycie u tej lekarki-kompetentna i konkretna w kontakcie z chorym a co najważniejsze stosuje skuteczne leczenie Polecam

dr n. med. Jolanta Szyszka-Mróz

Wilczak 8a
61-623 Poznań

miałam skaczące ciśnienie, pani dr po 3 wizytach pieknie mi wyregulowała ciśnienie

lekarz Ewa Guźniczak

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu
ulica Szkolna 8/12
61-833 Poznań

Wspaniały lekarz z powołania uprzejmość wiedza oraz ciepłe słowa Polecam p doktor oraz mocno i gorąco dziękuję
Opinia dodana przez: Stanislaw

lekarz Marek Frąckowiak

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Przeogromne zaangażowanie w leczeniu pacjenta skrupulatny, dociekliwy empatyczny w 100% lekarz z powołania nie odpuszcza dopóki nie wykluczy wszystkich możliwości. Mój ulubiony ,,DR.HOUSE,, Polecam i pozdrawiam Michał
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Rokicka-Kaczmarek

Wojska Polskiego 85
60-625 Poznań

Bardzo dobry lekarz rodzinny, zawsze pomocny i miły
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Barbara Granops

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

doskonały fachowiec , na bieżąco z wszystkimi nowościami ,bardzo uprzejma ,poświęca pacjentowi dużo czasu - polecam

lekarz Zygmunt Górny

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Doskonały lekarz internista.mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dr n. med. Szczepan Cofta

Internista, Pulmonolog

Gabinet
Poznań

Polecam z całego serca. Docent Cofta to nie tylko znakomity specjalista, ale i dobry człowiek. A że zajęty? Tak, jest zajęty, bo chce pomóc wielu, nikt z nas nie jest jedynym pacjentem Docenta. Że się spieszy? Tak, spieszy się, bo doba ma 24 godziny, a ludzi, którym trzeba pomóc, jest mnóstwo. Lubi zamieszanie wokół swej osoby? Absurd. Po prostu jest społecznikiem.