Lekarze Internista Szczecin

lekarz Anna Lubarska

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Najwspanialsza lekarka jaka mialem. Nie da Ci wyjsc z gabinetu jak sie do konca nie wyspowiadzasz.

lekarz Piotr Leśniewicz

Internista, Kardiolog

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

wspaniały lekarz, zaangażowany, życzliwy, kompetentny, uprzejmy i bardzo dba o pacjenta. polecam . ewa
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Hanna Przepiera-Będzak

Internista, Reumatolog

Wilków Morskich 5A/1
71-063 Szczecin

Profesjonalista i człowiek z empatią w jednym! Bardzo szybko uzyskałam fachową pomoc! Doktor posiada rozległą wiedzę i wykorzystuje najnowsze metody leczenia; widząc, że Pacjent cierpi, szybko je wdraża w zycie. A do tego zawsze mozna się zwrócić do niej o pomoc! Bardzo serdecznie dziękuję p.Doktor!
Opinia dodana przez: Karolina H.

lekarz Ewa Chmielewska

Internista, Hematolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor. Godna zaufania , profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo dobrze tłumaczy stan choroby nie powoduje że pacjent zaczyna sie bardzo bać.

lekarz Beata Pełka-Lalik

Internista, Hipertensjolog

ulica Limanowskiego 6/3
70-220 Szczecin

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Dariusz Błoch

Internista, Pulmonolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Jestem szczęśliwa że trafiliśmy do Pana doktora, rzeczowo przedstawił dalsze działania dla chorego męża. Atmosfera spokoju i zaufania a przede wszystkim oparcie, że nie zostaliśmy sami z problemem.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Danuta Drechsler

Internista, Kardiolog

Prywatna Praktyka Lekarska
Wieniawskiego
71-130 Szczecin

Miła, wytłumaczy wszystkie aspekty dolegliwości, kompletne badania na miejscu.

lekarz Boni Domoustchiev

Internista, Wizyty domowe

Boni Domoustchiev-lekarz medycyny
J.Malczewskiego 34/16
71-612 Szczecin

Jeden z najlepszych lekarzy w Szczecinie. Uprzejmy,doskonale tłumaczy stan chorobowy,wypisuje leki jak najlepiej,odpowiedniej do stanu pacjenta. Jest cudowny!!!

lekarz Mirosława Gruszczyńska

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Wspaniały lekarz. Wiedza medycyny na wysokim poziomie. Stan zdrowia mojej mamy po konsultacji z panią dr. Gruszczyńską i ustawienia leczenia zdecydowanie się poprawił. Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Bozena Pawłowska

lekarz Iwona Kałużna-Ciecióra

ul. Kazimierza Wierzyńskiego 8/3
70-76 Szczecin

to najlepsza Pani Doktor z jaką miałam do czynienia, kompetentna, profesjonalna a do tego bardzo miła
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Katarzyna Gosławska

Klonowica Sebastiana Fabi 43/1
71-249 Szczecin

Pod opiekę Pani doktor trafiłam przez przypadek , po prostu losowo wybrany lekarz w przychodni do której się zapisałam. Gdy weszłam do gabinetu , byłam trochę przerażona tak młodą osobą. To było chwilowe , ponieważ podejście Pani dr do problemu , uprzejmość i bardzo konkretnie wytłumaczenie co mi jest sprawiło że szok zniknął a na jego miejscu pojawiło się zadowolenie. ;) Panią Kasie mogę polecić z całego serca , zna ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Małgorzata Wolny

Internista, Diabetolog

NZOZ Górna
Kazimierska 4F/U
70-506 Szczecin

Świetna Pani doktor, profesjonalna, kompetentna, podchodzi do każdego pacjenta intywidualnie, dogłębnie szukając PRZYCZYN schorzenia. Przede wszystkim działa interdyscyplinarnie, łącząc swoją ogromną wiedzę z różnych dziedzin - diabetologii, endokrynologii, leczenia niepłodności, naprotechnologii itp. Dzięki mądrości pani doktor udało mi się zajść w ciążę i ją bezpiecznie utrzymać. W przeciągu zaledwie 3 miesięcy wyleczyła z niepłodności NATURALNYMI METODAMI, diagnozując PCOS, insulinooporność i w rezultacie wprowadzając odpowiednią dietę oraz suplementację, bez zbędnej terapii ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Ławniczak

Internista, Gastrolog

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Polecam p.Doktor zajęła się bardzo ale to bardzo profesjonalnie jest miła i sympatyczna osoba .polecam Aneta
Opinia dodana przez: aneta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Internista
                                       lek. med. Marcin Sowiński

lek. med. Marcin Sowiński

Internista, Lekarz rodzinny

BCG Clinic
Ul. Krzywoustego 11-13
Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lekarz Mirosław Franków

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada

Internista, Endokrynolog

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Bardzo miła pani doktor,po raz pierwszy miałam robione tak długo USG,bardzo zaangażowana w mój przypadek, bardzo dużo pytań,a także i odpowiedzi.Lekarz z powołania,oby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Marzena Pancyk

dr n. med. Anna Sałacka

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Leczymy się u pani doktor od wielu lat, to jest od chwili powstania Przychodni Rodzinnej na ul.Podgórnej.Profesjonalistka o świetnej pamięci.Pamięta o przypadłościach swoich pacjentów i stawia rzeczowe, kompetentne diagnozy. Solidna i uczynna.Szanujemy i podziwiamy naszą Rodzinną Panią Doktor. KD
Opinia dodana przez: Kamila
Uwazam ze jest swietnym lekarzem specjalista, przy tym bardzo uprzejmym. Nigdy mnie nie zawiodl, warty polecenia wszystkim marynarzom i nietylko dlatego Pana Doktora polecam goraco!
Opinia dodana przez: Mariusz Czemarmazowicz

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobry , kompetentny lekarz, Leczę się u Pani Hebel od wielu lat na rzadką chorobę ( sarkoidoza)
Opinia dodana przez: Mirosława