Lekarze Internista Szczecin

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Felczaka 8b
71-471 Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

lekarz Tomasz Puzik

71-455 Szczecin

Mój ociec był pacjentem Pana doktora we wrześniu i październiku 2022. Ojciec ma 80 lat i dwukrotnie miał operację wprowadzenia stentów. Czuje się szczęśliwy, że ma standard życia taki o jakim marzył. Trudno wyrazić radość córki, że tata w pełni może cieszyć się życiem. Serdecznie dziękuję :-) PS. Z relacji ojca wynika, że pacjentów, którym Pan doktor tą radość przywrócił jest wielu!
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Jolanta Prawda-Grabowska

Śląska 5 szczecin tel. 601586801
Więckowskiego 2 lok. 1
70-411 Szczecin

Pani doktor w przychodni na NFZ nie szanuje pacjentów , wyznaczona godzina porady lekarskiej potrafi sie przesunąć ok 2-3 godziny, niz wyznaczony w rejestrqacji termin, uważam że 15 minut lub poł godziny jest dopuszczalne ale powyzej 2godzin to ignorancja
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Dagmara Sagasz-Tysiewicz

Internista, Kardiolog

71-455 Szczecin

Po raz kolejny przekonuję się , że Pani doktor swój profesjonalizm łączy z empatią i cierpliwością. Wcześniej po skierowaniu na koronarografie w wyniku której założono mi 2 stenty uchroniła mnie przed zawałem a teraz trafnie zastosowała leki które czuję że skutecznie leczą migotanie przedsionków. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolony. Serdecznie pozdrawiam Aleksander.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Dorota Jędrzejczak-Litewka

71-455 Szczecin

Mój ojciec był jej pacjentem na oddziale. Nie znam słów , którymi mogłabym podziękować . Cieszę się , że trafiliśmy na tę lekarkę. Ciepła, sympatyczna i miła . Pacjenci ją uwielbiali . No i oczywiście wiedziała co robi. Dziękujemy .
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Anna Drejws-Wątróbska

Internista, Onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Witam Panią. Do weryfikacji zaleciła pani TK jamy brzusznej i klatki piersiowej. Termin na cito to w szpitalu na Strzałowskiej to 25 maj. Czy mogę zrobić te badania odpłatnie na Piotra Skargi bo tu mam termin na 24 kwietnia, zaś opis już byłby w ciągu 7 dni. Czy będą honorowane. Mam również badanie TK klatki piersiowej z grudnia ubiegłego roku. Zapomniałem dopytać na wizycie 6 kwietnia. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ireneusz Szalwa

lekarz Lucyna Biernacka

Internista, Lekarz rodzinny

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Lekarz Lucyna Biernacka jest godna zaufania i bardzo pomocna, oraz zawsze ma czas dla pacjenta. Jak nie ma już rejestracji, po osobistym kontakcie zawsze przyjmie pacjenta.

lekarz Ewa Borucińska

Gabinet Ginekologiczny Wojciech Boruciński
Generała Leopolda Okulickiego 81
71-001 Szczecin

Dla mnie wizyta przebiegała spokojnie i dowiedziałem się wszystkiego o chorobie.

lekarz Wiesława Wieliczko

Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Całkowity brak szacunku wobec pacjenta, lekceważąca postawa i usposobienie nie godne jakiegokolwiek lekarza. Pani po spóźnieniu bezpodstawnie oskarża pacjentów, wmawiając, że nie stawili się w momencie "odczytywania", nawet jeśli byli na miejscu 0,5h przed czasem i czekali na nią 3 h. Do tego panią doktor cechuje nieuzasadniona agresja względem ludzi, najwyraźniej bardzo lubi wrzaski skierowane w ich stronę. Dochodzą też pretensje w stronę pacjenta o nieprzygotowanie się do wizyty, kiedy ...
Opinia dodana przez: Z.S

lekarz Magdalena Leszczyszyn-Pynka

71-455 Szczecin

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie w poradni chorób zakaznych! Pani doktor wzbudza zaufanie, działa uspokajająco,wyjaśniając aspekty choroby,poświęciła dużo czasu na dokładne przejrzenie wyników,które wzięłam ze sobą. Miła i przyjazna osoba i podejście do pacjenta super,polecam
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Waldemar Motyl

Internista, Gastrolog

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Pan Doktor to najlepszy gastroenterolog w okolicy (a miałam już przyjemność z kilkoma) zawsze przyjaźnie uśmiechnięty, widać że chce dla pacjenta jak najlepiej...na każdej wizycie wykonywane jest USG i wszystko tłumaczy krok po kroku, służy dobrą radą nawet jeśli problem nie dotyczył mojej osoby. Moim zdaniem lekarz z powołania z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek w jednej osobie :)
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Daniela Trywiańska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
Fryderyka Chopina 51 a
70-450 Szczecin

Bardzo uprzejma pani doktor, zbadała i przeprowadziła wywiad. Nie spieszyła się mimo ogromnej kolejki za mną i przeprzmną, byłam jednym z ostatnich pacjentów, a pani nie dała mi odczuć, że gdzieś się śpieszy lub jest zmęczona. Takich lekarzy doceniam.

lekarz Barbara Starczyńska

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Serdecznie polecam Panią Doktor. Prawdziwy lekarz z powołania, zaangażowany w problemy pacjenta. Podczas wizyty zostałam dokładnie wypytana o wszystkie dolegliwości. Pani Doktor dokładnie wysłuchała moich objawów i szukała ich przyczyny. Dostałam niezbędne skierowana na dalsze leczenie, gdzie poprzedni lekarz nawet nie chciał do końca mnie wysłuchać. Na szczęście są jeszcze tacy cudowni lekarze jak Pani Doktor Starczyńska.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Olek

Gabinet
Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Konkretnie i na temat. Przedstawił możliwości leczenia. Dokładnie wyjaśnił na czym polega problem.
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Ewa Wierzbicka-Paczos

Gastroenterolog, Internista

Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Bylam na paru wizytach u pani doctor I jestem bardzo zadowolona.pani doctor podchodzi do pacjenta indywidualnie,rozmawia z nim bardzo konkretnie,poswieca pacjentowi wiele czasu.bylam u wielu lekarzy ale to pani doctor byla w stanie mnie wyleczyc swoja mikstura jak to okreslila,zlozona z wielku lekow.dziekuje I pozdrawiam!

lekarz Katarzyna Wielgoszewska

Internista, Onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Bardzo sympatyczna, empatyczna i kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Cały czas pacjent czuje wsparcie Pani Doktor. Mama strasznie się bała pobytu w szpitalu i rozpoczęcia chemioterapii ale wizyta u Pani Doktor sprawiła że Mama odzyskała wiarę w to, że będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Internista, Endokrynolog

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Jeśli mam być szczery - najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Pani Doktor przez duże D. Uprzejmość, inteligencja, ogromna wiedza, przychylność pacjentowi to jedynie naparstek zalet Pani Doktor. Pierwsza wizyta trwała dokładnie 54 minuty z zegarkiem w ręku - dlatego zastanawiam się skąd taka nieprzychylność w komentarzach. Fakt - na wizytę byłem umówiony ponad dwa miesiące wcześniej, ale zapewniam - WARTO. Chapeau bas.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Anna Sokół

Internista, Reumatolog

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Lubię korzystać z porad Pani Doktor. Miła, sympatyczna, wie co robi. Jej zalecenia okazały się skuteczne. Spokojnie Panią Doktor mogę polecić.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Zygmunt Filipowicz

Reumatolog, Internista

Kopernika 3 lok. 1
70-241 Szczecin

mialam zastrzyki okolo 3 miesiecy temu ..pomogly szybko i znakomicie, ale po wizycie u innego lekarza droga 3 miesiecznego czekania na wizyte -nie wiem co sadzic ....otoz reumatolog z kasy chorych wyrazal sie bardzo nieprzychylnie o zastrzykach pana doktora sugerjac ze sa to zastrzyki dla koni i pomagaja chwilowo i jest barzo duzo problemow po nich a wlasciwie wyrazil bardzo wielkie niezadowolenie ze trafilam do niego jako pacjent po doktorze ...

lekarz Jolanta Pachulska

multi cordis
szczecin ul. powstańców wielkopolskich 68
Szczecin

super lekarz z powołania taki dr Hauze Sumienna nie zostawi nikogo bez całkowitej diagnostyki. swoim uporem stawia 1000% diagnozy lecze sie u niej 10 lat i nie wyobrazam sobie bdyby miało jej nie byc polecam