Lekarze Internista Szczecin

lekarz Barbara Seluk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Powodem wizyty był ostry nieżyt górnych dróg oddechowych z towarzyszącą gorączką, ogólnym osłabieniem i towarzyszącymi silnymi krwotokami z nosa. Lekarka bardzo nieprofesjonalna, nieprzyjemna, traktuje pacjentów z góry. W trakcie wizyty nie doszło do kontaktu wzrokowego, gdyż lekarka zajęta była dokumentami. Podczas opisywania dokuczliwych objawów wskazałam na fakt, że jestem pod stałą opieką lekarza hematologa, a w trakcie infekcji, z którą przychodzę nasiliły się bardzo krwotoki z nosa, co mnie szczególnie ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Marta Bogusławska-Skowronek

71-455 Szczecin

Nie polecam Pani doktor zdiagnozowała u mnie zapalenie osierdzia praktycznie od razu po przyłożeniu USG do klatki piersiowej Nie zapytała na co choruje,czy biorę jakieś leki,jakie mam objawy i jak długo Wypisała leki i kazała wrócić za rok Miałam wrażenie że pani doktor chce jak najszybciej pozbyć się mnie z gabinetu...

lekarz Elwira Słowikowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Pani doktor , jest osoba nie budzaca zaufania , jest dosc opryskliwa, nie mila, nie kieruje na szczegolowe badania lecz przepisuje z ,,automatu" antybiotyki, nie polecam

dr n. med. Renata Dadej

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kormoranów 22
71-696 Szczecin

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy,z lekceważącym stosunkiem do pacjenta i jego choroby. Brak podstawowej wiedzy medycznej- stanowczo odradzam!!!

lekarz Włodzimierz Graczyk

WOMP - ZCLiP Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie
Bolesława Śmiałego 33
70-347 Szczecin

Lekarz dramat. Wizyta na NFZ może to powód braku zainteresowania. Żenujący poziom zainteresowania pacjentem. Na wizytę musiałam przyjąć z gotowymi wynikami. Zalecenie magnez. Jak już powiedziałam, że biorę to pielęgniarka zapytała czy ma pisać, a on, że tak. Mam mieć zapisane na kartce. To panaceum na problem. Zapisać na kartce. Zupełnie nie wnikał w dolegliwości. Mało tego. Odebrał telefon podczas mojej wizyty i wyszedł. Po 10 minutach od wyjścia lekarza ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Grażyna Snarska-Sokół

71-455 Szczecin

Radze omijać te babsko z daleka p dzięki jej"leczeniu",przeszedłem zawał, i udar mózgu...poza tym to nie jest ona żadnym kardiologiem tylko specjalista chorób wewnętrznych, jest teraz sprawdzana przez firme pod kontem bledu w sztuce i narażenia na niebezpieczenstwo utraty zdrowia i życia...

lekarz Anna Popiela-Schiller

Internista, Gastrolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo niesympatczna, oprskliwa lekarka, ktora ma przyjemnosc w tym, ze robiac badanie kolonoskopii bez znieczulenia, pacjent w strasznym bolu zwija sie i nie moze wytrzmac a ona krzykiem i bez szacunku i empatii stwierdza, ze nie poda nic pezeciwbolowego... Tej osobie powinno odebrac sie prawo do wykonwania zawodu!!! Nie polecam absolutnie nikomu korzystania z uslug tej lekarki.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janusz Petri

Szczecin

Beznadziejny lekarz. Trafiłam jako młoda osoba z problemami z nadciśnieniem. Zapisał leki, nic nie wyjaśnił, nie zrobił wywiadu. Szkoda pieniędzy
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Joanna Paderecka-Barczyk

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

MEDIF Prywatna Kasa Chorych S.A.
Mazurska 28/1
70-443 Szczecin

Nie polecam tej pani lekarz : ma same trudno praktycznie we wszystkim Zaczynając od przepisania badań kontrolnych do zmierzenia prawidłowo ciśnienia krwi . Nie trafna diagnoza Brak empatii

lekarz Monika Koziołek

Internista, Endokrynolog

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

z hipocalcemi razem z doktorem pobłockim wprowadzili mnie w hiperrcacemie podając niesamowite ilości wapna zarówno w kroplówkach jak i w tabletkaach oraz witaminy D3 Takie dawki wykończyłyby nawet konia.zgłaszając objawy wysypki wzmożonego pragnienia pani dr czajkowska powiedziała mi ,że jestem cięzko chory człowiek i tak ma być Wylądowałam po tym leczeniu w

lekarz Barbara Bobrowska-Rzechuła

Internista, Lekarz rodzinny

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Jako lekarz rodzinny kobieta samodzielnie nie działa przy pacjencie tylko kieruje do specjalisty. Brak działania przy schorzeniach poważniejszych niż powszechne typu przeziębienie, angina. Brak zdecydowania, nie można dowiedzieć się o diagnozie. Kompetencje ciężko ocenić dokładnie, ponieważ w 99% przypadków byłem kierowany do innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Bożena Salamon

ul. Niemierzyńska 14/11A
71-441 Szczecin

Tragedia,doktor nie miła uważa się za Boga ,nic nie powie nie wytłumaczy aby tylko zbyć nie polecam byłam że skierowaniem do szpitala to poprostu chciała mnie zbyć ,gdy poprosiłam ja o odmowę stwierdziła że takiej nie dostanę ,w bardzo złym stanie zdrowia mam bardzo słabe wyniki ustaliła mi termin przyjęcia do szpitala za 4 mc szok i niedowierzenie będę musiała chyba prywatnie położyć się do szpitala
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Sawrymowicz

ul. Waleriana Łukasińskiego 42b/12
71-254 Szczecin

Dzisiaj byłem z synem 11 lat o godz.12.oo i stwierdził Pan doktorek,że jest czysty a kaszle od 5 dni.Pojechałem do innego lekarza i okazało się zapalenie płuc!!!!Czyli po 6 godzinach nagle wdarło się zapalenie o on nic nie widział.Tragedia a nie lekarz.Nawet do koni się nie nadaje
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Luiza Góral-Kowal

71-455 Szczecin

Nie wiem nic na temat umiejętności pani Luizy, natomiast badanie pacjentów z problemami endokrynologicznymi na sali w obecności innych pacjentów jest przynajmniej niestosowne. Tak samo zwracanie się per "ty". Upomniana jeszcze się wyzłośliwia. Brak wychowania i szacunku do ludzi.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

dr n. med. Grażyna Szwed