lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Bardzo dobra internistka.Profesjonalny lekarz. Ceny jak wszędzieLeczy się u niej cała moja rodzina Polecam

Wszystko przebiegło tak jak miało być. Jestem zadowolony. Chętnie w miarę potrzeby jeszcze raz udam się do tego gabinetu. Polecam :-)

Pani Irena jest wspaniałym internistą . Jestem bardzo zadowolony. Od kilku lat jestem jej stałym pacjentem . Mam zaufanie i sympatię do niej. Polecam wszystkim.

Z pełnym przekonaniem polecam opiekę dr Fengler. Jesteśmy wieloletnimi pacjentami razem z rodziną i uważamy panią doktor za rzetelnego i sumiennego fachowca. Zdrowie i dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Serdecznie polecam 

super lekarz.mażna na doktor Fengler polegać.bardzo oddana pacjentowi. wśród moich znajomych ma b. pozytywną opinię. Polecam ją serdecznie jeżeli macie problemy zdrowotne.

Uwazam ze Pani Doktor Fengler jest swietna, rzetelna i znajaca swoj fach. Jestem pacjentka od kilkunastu lat i zlego slowa oczywiście nie moge powiedziec a jedynie serdecznie polecić. Agnieszka A.

Profesjonalistka z wielkim sercem. Jestem barzo wdzieczna za opieke medyczna oraz wsparcie. POLECAM odwiedzenie dr Fengler jezeli ktokolwiek ma jakis problem!!!

Byłam u Pani Ireny Fengler na badaniach. Poleciła mi ją moja znajoma lekarka. Jest wspaniałym doktorem, na którego zawsze można polegać. Dodatkowo w gabinecie panuje miła atmosfera co jest ważne dla dobrego samopoczucia pacjenta. Polecam serdecznie.

świetny lekarz, przemila osoba. Czesto wysyla mnie na badania kontrolne jestem bardzo zadowolona z leczenia.

fantastyczny lekarz! pracuje w centrum diagnostyki medycznej medix; zawsze uśmiechnięta i bardzo mądra, a przy tym traktuje pacjenta jak partnera; lekarz z powołania