lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

szalenie miła kobieta, bardzo dobry lekarz, kompetentna, doświadczona, po prostu świetny fachowiec. bardzo polecam.

To moja Pani Doktor !!!! Pani Irenka Fengler nigdy nie zostawia mnie nawet z błahym problemem. Fenomenalny lekarz, wspaniały człowiek.

bardzo przejmuje się stanem pacjenta, bardzo uprzejma, wysoki poziom obsługi. Najlepszy internista jakiego znam !!!

Wspaniała lekarka , wytłumaczy , obejrzy dokładnie. Poza tym jest bardzo miła. Polecam doktor Irenkę Fengler - znajoma

Pełny profesjonalizm,świetny kontakt z pacjentem,duża kultura osobista.Polecam Panią Doktor Fengler. Monika

Uważam Panią Irenkę za jednego z najlepszych specjalistów internistów we Wrocławiu. Pani Irenka naprawdę wkłada całe serce w to co robi i służy pomocą o każdej porze dnia! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam wraz z mężem.

Bardzo sympatyczna, pomocna i gdy trzeba kieruje na potrzebne badania. Warto skorzystać z jej pomocy.

Świetna kobieta! Najlepsza Pani Doktor, u której byłem. Skuteczna i sympatyczna. Również polecam z czystym sumieniem ;)

Bardzo dobry lekarz internista- dokładne bada, jest dociekliwa, zleca tylko potrzebne badania, antybiotyk zaleca tylko jeśli jest taka konieczność - polecam.

Przemiła osoba i do tego bardzo dobry, kompetentny lekarz. Byłam u niej ostatnio, jak zwykle zostałam miło przyjęta a wizyta standardowo należała do udanych. Polecam.