lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor Ireny Fengler. Przesympatyczna pani, bardzo profesjonalna i skuteczna w swoim działaniu. Zdecydowany pozytyw.

Pani doktor super. Już wiele razy pomogła! Leczę się u niej wiele lat. Potrafi wykryć chorobę i bardzo trafnie dobrać leki. Bardzo szczegółowo bada i przeprowadza rozmowę z pacjentem. Bardzo solidna.

Pani doktor Irena Fengler jest niezmiernie doświadczonym specjalistą. Rzeczywiście uratowała nie jedno życie ludzkie. Poświęciła całe swoje życie by leczyć ludzi. Znam ją od zawsze dlatego bardzo ją cenię i polecam !!!!

Fantastyczna lekarka mająca podejście do pacjentów. W razie potrzeby bez zbędnych komentarzy daje skierowanie do specjalisty lub na badania. Serdecznie polecam.

Doświadczenie i duża empatia. Z całego serca polecam DR Fengler. Myślę , że pani dr na tę pozytywną opinię sobie zasłużyła. Na wizycie czułam , że jestem dla niej najważniejsza. Nie dała mi odczuć ze jestem kolejną jednostką chorobową. Dużo zdrowia dla Pani życzę.

Lekarz z powołania - fachowiec, porządnie traktuje pacjentów. Bardzo mi pomogła. Mam zamiar znów do niej wrócić.

Pani Irenka trafnie zdiagnozowała u mnie chorobę nadciśnieniową. Ponadto poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam Panią Irenkę Fengler wszystkim oczekującym pomocy.

bardzo kompetentny lekarz, skupiony na swojej pracy i problemach pacjenta. Pani dr Irena Fengler rozmawiała ze mną ponad pół godziny, dokładnie wypytując o wszystkie szczegóły moich schorzeń. Dzięki temu wyszły na jaw moje inne problemy zdrowotne, które wreszcie udało się zidentyfikować. Mam pełne zaufanie do pani doktor. Polecam

Sympatyczna i życzliwa atmosfera. Miły i przytulny gabinet. Polecam:-):-):-):-,);-):-):-):-).pozdrawiam Olaf

Bardzo dobry lekarz!!! Bardzo miła i uśmiechnięta. Lekarz z powołania. W gabinecie zawsze panuje miła atmosfera!!! Szczerze polecam tą Panią.