dr Irena Porębska

Pulmonolog

POLECAM GORĄCO !!! Pani dr dobrze stawia diagnozę trafnie przepisuje niedrogie leki bardzo sympatyczna.

Jestem szczęściarzem. Trafiłem na świetną panią doktor która bardzo mi pomogła wielkie dzięki za pomoc pani Irenko. Panią doktor znalazłem na www.medix.wroc.pl

Sympatyczna pani doktor, która odpowiedziała na moje pytania i uspokoiła mnie jeżeli chodzi o moje wątpliwości. Widać zaangażowanie i chęć pomocy pacjentowi. Polecam.

Pani doktor jest naprawdę doskonałym fachowcem !!! Trafna diagnoza, szybka poprawa po zaleconej i zastosowanej kuracji. Dbałość o całokształt zdrowia i świetne podejście do pacjenta.

Pani doktor jest fachowcem z długoletnim doświadczeniem. Na pierwszej wizycie zostałam kompleksowo przebadana i zdiagnozowana. Zadaje dużo pytań, szczegółowo tłumaczy przebieg leczenia. Według mnie dobrze diagnozuje i leczy. Polecam każdemu.

Jestem stałą pacjentką doktor Ireny Porębskiej i chodzę do niej na pl. Hirszfelda we Wrocławiu do CDM Medix. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy i kompetencji pani doktor. Jest osobą konkretną, bardzo zależy jej na pacjencie, zaangażowana, trafnie stawia diagnozy. To lekarz z powołania. wdzięczna pacjentka Agata

Bardzo dobry laryngolog. Ma świetny kontakt z pacjentem. Wyleczyła moje przewlekłe zapalenie zatok. Niezwykle sympatyczna osoba. Dla niej pacjent jest najważniejszy ! Polecam Panią doktor wszystkim ! ! ! wdzięczny pacjent Eugeniusz

PANI DOKTOR MA DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA WYKAZUJE TEŻ SPORO CIERPLIWOŚCI , KAŻDY KTO DO NIEJ TRAFI MOŻE LICZYĆ NA GRUNTOWNE PRZEBADANIE.

Jak najbardziej OK. Nic dodać, nic ująć !!!! Pani doktor Irena Porębska to rewelacyjny i bardzo dobry specjalista. Z czystym sumieniem mogę Ją polecić - Izabella

POLECAM, MIŁA SPRAWNA OBSŁUGA, PANI DOKTOR SPRAWNA, KONKRETNA I RZECZOWA. NA PEWNO JESZCZE KIEDYŚ SKORZYSZTAM Z USŁUG.