dr Irena Porębska

Pulmonolog

Szybka konkretna konsultacja, tak jak powinno być zawsze. Pacjent wychodzi z gabinetu podbudowany i czuje że lekarz się dobrze nim zaopiekował. Mam nadzieję, że wszyscy sądzą podobnie.

Bardzo rzeczowy lekarz. Bada wnikliwie, odpowiada na pytania. Nie zbywa pacjenta. Na pewno wrócę w razie potrzeby. Polecam

Bardzo dobry i życzliwy lekarz. Długi wywiad i dopytywanie o moje dolegliwości. Mila konkretna punktualna pelen profesjonalizm i zaangazowanie. Rzadko spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam!

Polecam wszystkim szukajacym profesjonalnej opieki medycznej! Zanim przyszłam do doktor Ireny Porębskiej bylam u dwoch innych lekarzy , ktorzy nie potrafili mi pomoc.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna pani pulmonolog, doświadczona i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę, pomagając mi już od pierwszej wizyty. Szczerze polecam!

Wszystko przebiegło dobrze. Pani Doktor przemiła kobieta. Jest bardzo ciepła i cierpliwa.Poswieca pacjentom naprawdę bardzo dużo czasu i uwagi, Polecam z całego serca!!!

Lekarz z "sercem na dłoni" co w dzisiejszych czasach jest rzadkością szczególnie w środowisku lekarzy . Polecam i pozdrawiam

Pani Dr Irena Porębska nie jest rutyniarą. Potrafi spokojnie po 10 razy tłumaczyc-do skutku,co byłoby najlepszym rozwiązaniem problemu. Z przyjemnością skorzystałem z uprzejmości i leczenia w tym gabinecie. Polecam

Gdy zachodzi jakaś drobna potrzeba, natychmiast zgadzam się na leczenie do Pani Doktor Ireny Porębskiej do CM MEDIX, aby uniknąć w przyszłości komplikacji. Polecam – bo to doskonały pulmonolog !!!

Pani Doktor kompetentna ,wie o co zapytać i udziela krótkich ,jasnych odpowiedzi ..Czułam się bezpiecznie i nie zostałam naciągnięta na dodatkowe koszty. Jeszcze raz dziękuję !!!