dr Irena Porębska

Pulmonolog

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko na najwyższym poziomie, serdecznie polecam, przyjazna atmosfera, dr Irena porębska bardzo miła.

Cóż można jeszcze dodać do tych opinii - po prostu IDEAŁ jakich bardzo mało w tych czasach !!!! Polecam !!!

W trudnych chwilach umie pocieszyć i rozmawiać z czlowiekiem, bardzo lubie z nią rozmawiac, ma podejscie do ludzi . Zawsze mnie pociesza ze będzie dobrze. POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ IRENKĘ - Agata z Wrocławia

pani doktor jest wspanialym lekarzem mila isympatyczna ma podejscie do pacjenta jest znanym, cenionym i dobrym lekarzem polecam

Podoba mi się podejście tej lekarki do pacjenta - jest wyjątkowe, poświęca dużo czasu i można zadać jej każde pytanie. Poza tym szanuje zdanie pacjenta i nic mu nie narzuca. W ramach wizyty miałam dodatkowo wykonane testy alergiczne i spirometrię.

Osobiście polecam, mi i mojej rodzinie zawsze pomaga !!! Bardzo sympatyczna lekarka. Można na NIĄ liczyć.

Polecam, sprawdziłam na sobie, bardzo skuteczna Pani doktor pulmonolog. Bardzo życzliwy i miły lekarz.

Pani Irenka to jeden z niewielu lekarzy który zasługuje na bardzo dobrą opinię, lekarza, człowieka, fachowca oddanego pacjentowi z ogromna wiedzą i doświadczeniem którym dzieli sie. potrafi pomóc w najcięższych przypadkach, nauczyć jak nie chorować i mądrze mysleć o swoim zdrowiu. Dziękujemy, ze Pani jest...

Jeden z najlepszych pulmonologów we Wrocławiu, miałam przyjemność pracowania z nią , bardzo życzliwa, ma dobre relacje ze swoimi pacjentami. Polecam i podpisuję się pod pozytywnymi opiniami.

Od przeszlo 3 lat mam dusznosci. Pulmonolodzy odsylali mnie do laryngologow i na odwrot. Pani Dr jest pierwszym specjalista, ktory przeprowadzil ze mna doklady wywiad i nie odeslal do innego lekarza na zasadzie "bo to pewnie cos, czym ja akurat sie nie zajmuje". Przyznała, że moje objawy nie są oczywiste, ale zleciła szereg badan, zeby wyjasnic ich przyczyne. Wszystko przy tym swietnie objasnila i wylumaczyla. Zdecydowanie polecam!