Profesjonalista w każdym calu, świetny "krawiec", po bliźnie nie ma prawie śladu... Cierpliwy i zaangażowany. Z tego miejsca raz jeszcze bardzo Mu dziękuję i gorąco polecam każdemu kto zetknie się z tym nieprzyjemnym tematem ... JM

W ten bardzo niedoskonały sposób chce raz jeszcze podziękować Panu Doktorowi za doskonale wykonany zabieg usunięcia tłuszczaka i wyrazić mój olbrzymi szacunek i podziw dla tego co robi i jakim jest człowiekiem. Pan Dr Gałczyński to lekarz absolutny: leczy chore ciało ale też bardzo umiejętnie łagodzi niepokój i stres. Kompetentny, profesjonalny w każdym calu, bezpretensjonalny. Chapeau bas, Panie Doktorze. (P.S. A po cieciu - choć to przecież niemożliwe - nie ma w zasadzie śladu)

Niesamowity lekarz, kompetentny, miły. Gorąco polecam.

Niesamowity lekarz, kompetentny, miły. Gorąco polecam.

Panie Doktorze, dziekuje, dzieki Panu juz jestem po sporej czesci problemow. Szykuje sie do dalszego dzialania. To Pan zmobilizowal mnie do racjonalnego podejscia do raka. Wierze, ze juz niedlugo rak pokona raka (jestem rakiem). Bardzo dziekuje losowi, ze skierowal mnie do Pana, a Pana powinnam ucalowac.

GODNY POLECENIA, FANTASTYCZNY CZŁOWEIK I LEKARZ

GODNY POLECENIA, FANTASTYCZNY CZŁOWEIK I LEKARZ

Przemiły człowiek, wspaniały lekarz. Bardzo polecam!

Przemiły człowiek, wspaniały lekarz. Bardzo polecam!

Świetny, kompetentny lekarz, a jednocześnie bardzo dobry człowiek. Pokazuje, że pacjent jest dla niego naprawdę ważny. I - co może być istotne dla części kobiet - wykonuje swoje zabiegi z dbałością o to, by blizna była jak najmniej widoczna. Z całego serca polecam!

jest ciepły, miły i bardzo kompetentny, zdecydowanie polecam !!!

jest ciepły, miły i bardzo kompetentny, zdecydowanie polecam !!!

Miły ,inteligentny lekarz. Który poprzez rozmowę ,poczucie humoru potrafi sprawić że pacjent nie skupia się na wykonywanym na nim zabiegu.Traktuje pacjenta jak partnera a nie jak przedmiot.Powtórze się -profesjonalny lekarz i fajny człowiek.

Wspaniały lekarz. Dzięki Niemu i czasowi jaki mi poświęcił nawet rak dał się trochę oswoić. Dodatkowo precyzyjna technika cięcia sprawiła, że po operacji prawie nie widać śladu. Pan Doktor ukazuje "ludzką twarz" państwowej służby zdrowia.