lekarz Jacek Przybyła

Lekarz rodzinny

Wspaniały człowiek - lekarz pod każdym względem,takich trzeba w naszym lecznictwie!!!

Pod każdym względem profesjonalny,polecam.

Pod każdym względem profesjonalny,polecam.

Lekarz wyjątkowy,powinien stanowić wzór dla kolegów po fachu,duża estetyka i kompetętność,świetny profesjonalny diagnosta,lekarz z powałania. Z calego serca p[olecam Tego lekarza!!!! A.M.

A.M.

Lecze sie u pana doktora wiele lat,to wspaniały lekarz a przede wszystkim dobry i wzbudzający zaufanie czlowiek.Bardzo ,,ludzki",uprzejmy,niejeden lekarz mógłby się od pana doktora nauczyć co to znaczy być lekarzem.Dopóki pan doktor Przybyła przyjmuje pacjentow ja będę się u Niego leczyć.

Nie znam lepszego. Naprawdę to nie są zmyślone komplementy i nie jestem również znajomym Pana doktora. Polecam, a właściwie nie ponieważ ustawią się długie kolejki.

Najlepszy lekarz z jakim miałem niewątpliwą przyjemność się zetknąć. Niejednokrotnie radził sobie z problemami, których nie dali rady rozwiązać "fachowcy". Naprawdę lekarz z powołania. Jak tylko dowiedziałem się, że przeniósł się z mojej poprzedniej przychodni natychmiast przeniosłem się za nim. To już powinno być dostateczną opinią o tym lekarzu. Polecam.