dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Witam jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana dr. Pan dr jest bardzo sympatycznym człowiekiem, wysłucha zawsze do końca, oraz przeprowadza bardzo dokładne badanie kamerka nos, gardło i uszy. Pan dr jest profesjonalistą w swojej dziedzinie posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe daje to się odczuć na wizycie, oraz zleca wszystkie potrzebne badania aby rozwiać wszystkie wątpliwość. Ja trafiłem do Pana dr z polecenia innej osoby ponieważ przerobilem przed dr dwóch innych laryngologow ktorzy mi nie pomogli. Jeszcze raz dziękuję Panu dr za tak miłe i fachowe podejście do pacjenta.☺

Witam jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana dr.
Jeszcze raz dziękuję Panu dr za tak miłe i fachowe podejście do pacjenta.☺

Kochany Panie doktorze dziękuję z całego serca za pomoc którą od Pana uzyskałem, znów czuję się i kilka lat młodsza. Pana kompetencje jako lekarza są bardzo duże nie wspomnę też o guście estetycznym, w poczekalni Pana gabinetu w tobaco park na ul. kopernika w Łodzi pacjenci opowiadali sobie że sam Pan zaprojektował wystrój gabinetów. Polecam Pana z całego serca i niech Bóg na Pana w opiece.

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej przypadłości. Lekarz kompetentny. Doskonale przygotowany do swojej pracy. Zebrał wywiad, dokładnie zbadał gardło, nos i uszy. Do tego atmosfera wizyty również bardzo dobra. Cieszę się, że trafiłam do niego i że zajął się moją błahą sprawą, a przy tym jest ludzkim, nie wyniosłym człowiekiem. To wbrew pozorom również bardzo ważna cecha u lekarzy. Doktorze, tak trzymać! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Lekarz, który jest w stanie dokonać cudu. Pomógł pozbyć mi się traumy szpitala trwającej niespełna 30 lat. Brawo i szczerze dziękuję!!! Bada wieloaspektowo. Szybko ustalił problem i niestety drogę dalszego leczenie u innych specjalistów. Dodam że problemy zdrowotne mam od kilku lat. Owszem poświęca mało czasu, ale dla mnie liczy się rezultat! Wszystkie wpisy to potwierdzają - lekarz rewelacja, i dziękuję losowi że do niego trafiłam. Dlatego dla mnie to Autorytet wśród lekarzy godny polecenia nawet takim niedowiarkom jakim ja byłam. Dziękuję i wszystkiego co najlepsze życzę moj Panie Doktorze. Pozdrowiam!

Jestem pod wrażeniem. Dla mnie Pan Doktor Jacek Schmidt to bardzo dobry specjalista, lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta, człowiek z klasą i dużą kulturą osobistą, miły i to tego jeszcze przystojny. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam inwazyjnej operacji na którą czekałam rok. Pan Doktor zaproponował mi nowoczesną metodę leczenia i wykonał bezbolesny nieinwazyjny zabieg, po którym bardzo szybko doszłam do siebie i w efekcie pozbyłam się wcześniejszych dolegliwości. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna. POLECAM

Jestem pod wrażeniem.
Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna.
POLECAM

SUPER lekarz i fajny człowiek, byłem w nowym gabinecie na kopernika w Łodzi, ciut się naszukałem ale było warto, to co inny robią na kolejnej wizycie u Pana Schmidta jest na pierwszej. Gorąco polecam kompetentny i uczciwy a to rzadkość.

Takiego lekarza szukałam. Pan Doktor prezentuje szerokie kompetencje zawodowe, jak również wysoką kulturę osobistą. Dokonał rzeczy, która innym lekarzom się nie udała. Mianowicie potrafił rozwiać moje obawy odnośnie proponowanego zabiegu, o którym wcześniej rzeczowo i wyczerpująco opowiedział. Dziękuję. Szczerze polecam.

Panie Doktorze, dzięki Panu moje święta były w domu i szczęśliwe. Niech Panu Bóg szczęści. Serdecznie dziękuję za szybką reakcję na moją chorobę. Byliśmy z zoną pod wielkim wrazeniem na pierwszej wizycie od razu badanie tym mikroskopem. To była taka moja pierwsza wizyta!

Wspaniały Panie doktorze, niech Pana Bóg błogosławi za to jak traktowani są pacjenci na oddziale. Piszę to nie tylko w swoim imieniu ale i imieniu pacjentek z oddziału. Jest Pan wspaniały kompetentny a do tego wspaniale zaplanował Pan kolorystykę i wyposażenie oddziału. Dziękujemy Panie DOKTORZE ps. w Pana przypadku nie jest prawdą że mężczyżni nie odróżniają kolorów:)

ps. w Pana przypadku nie jest prawdą że mężczyżni nie odróżniają kolorów:)

Pobyt u Pana na oddziale to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w moim prawie 70 letnim życiu, cudów nie oczekiwałam ale Pan go dokonał. Miło że podchodzi Pan tak do starszych ludzi, wielu przed Panem zaniechało tej operacja a Panu sie udała. Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Aleksandrów Łódzki"?

Grażyna Grabarczyk

Laryngolog dziecięcy