dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Pobyt u Pana na oddziale to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w moim prawie 70 letnim życiu, cudów nie oczekiwałam ale Pan go dokonał. Miło że podchodzi Pan tak do starszych ludzi, wielu przed Panem zaniechało tej operacja a Panu sie udała. Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Jak najbardziej jestem zadowolona z leczenia u Pana doktora, świetny fachowiec i do tego z dużą kulturą osobistą i co tu dużo mówić nawet ja babcia widzę w nim przystojnego mężczyznę. Oby więcej takich lekarzy miała Warszawa. Pozdrawiam i proszę wybaczyć staruszce nie do końca medyczną opinię.

Doktorze dzieki za wyleczenie, mieszkałem 3 lata w Lionie, chodziłem do kliniki tam i jakoś sobie w niby bardziej cywilizowanym świecie nie poradzili z moim uchem. Mam tylko jedno małe ale czas poświęcony no ale tu jest Polska każdy pędzi. Będę Pana polecał!

Pozdrawiam Pana i przychylam się do opinii innych, dość mało ma Pan czasu na to żeby zwyczajnie porozmawiać z pacjentem. Generalnie jest Pan świetnym lekarzem a do tego normalnym człowiekiem. Dziękuję za przekonanie do zabiegu i jego perfekcyjne wykonanie. Robert Osetyjczyk z Poddębic

Robert Osetyjczyk z Poddębic

Super doktor, diagnoza bez pudła, leczenie konkretne. Jest to lekarz który uszanował moje zdrowie, czas a co za tym idzie i pieniądze. Pozdrawiam Panie doktorze i do zobaczenia oczywiście nie jako pacjent.

Konkretny lekarz szybko mnie zdiagnozował i zanim się zacząłem zastanawiać byłem już po operacji endoskopowej, heh nawet nie zdążyłem się bać:). Szkoda tylko że Pana praca nie zawsze pozwala spędzić z pacjentem więcej czasu. POZDRAWIAM!

Polecam usługi Pana Doktora, jest przemiły i niesamowicie kompetentny, ze swoich żródeł dowiedziałam się że jest Pan lekarzem po WAM, czyżby Pana ogromna kompetencja to wynik wojskowych studiów. Gorąco polecam Pana wszystkim znajomym. Życze zdrówka

Wyszłam ze szpitala w piątek, jestem pod wrażeniem nie znam terminów medycznych ale byłam w dobrych rekach, choć czasu mógł by Pan znaleźć więcej. Zobaczymy jak będzie dalej z noskiem. Życzę kochanemu Panu doktorowi zdrowia.

POLECAM! POLEEECAAM !!! Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. Pan doktor to wysokiej klasy , przyjazny pacjentowi specjalista. G Pachliński

Bardzo ale to bardzo dziękuję Panu za trafną diagnozę i fachowe skuteczne leczenie, brak mi słów żeby napisać jak jestem Panu wdzięczna. Niech Bóg ma Pana w swojej opiece.