dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Doktorze nie będę pisał szczegółów, myślę że proste dziękuję wystarczy. Dałem Panu niską notę za poświęcony czas, ale to chyba takie czasy. Generalnie warto było pojechać do Warszawy na wizyty do Pana bo zakończyły się sukcesem. R.Teletycki

R.Teletycki

Jestem 3 tygodnie po endoskopowej operacji zatok - teraz oddycham bez problemów. Pan Doktor Jacek Schmidt to specjalista otolaryngolog wysokiej klasy - Polecam. Dziękuję Hanna Dymowska

Chcę Kochanemu Panu Doktorowi Jackowi Schmidt serdecznie podziękować za cudowny efektywny pobyt na oddziele. Panie Doktorze nigdy bym nie sądziła ze tak dobrze to może wyglądać w polskiej służbie zdrowia. DZIEKUJĘ!

DZIEKUJĘ!

Pan doktor sprawnie i szybko ustalił to co innym zabrało 5 lat i moich kilka tysięcy. Polecam z całego serca choć na początku byłam sceptycznie nastawiona.

Polecam z całego serca choć na początku byłam sceptycznie nastawiona.

Uratował Pan moją Babcie, inni ją zbywali jak to starszych ludzi ze niby szkoda pieniędzy na staruszków. Jest Pan prawdziwy z powołania! Polecam Pana wszystkim

Kochany Panie doktorze bardzo dziękuje za uratowanie mojego słuchu, to dzięki Panu mogę słuchać mojej ukochanej muzyki. Życzę PANU z całego serca wszystkiego najlepszego!

Kochany Panie doktorze dziękuję z całego serca za wyleczenie mamusi niech Pana Bóg ma w swojej opiece za wiedzę i dobre serce.

Mąż jest 3,5 miesiąca po zabiegu przegrody nosowej i podniebienia miękkiego . Chrapie może troszkę mniej , a bezdechy są mniejsze ale nadal są. Myśleliśmy że rezultat będzie lepszy. Oczekiwaliśmy więcej. Jeśli chodzi o opiekę i fachowość SUPER. Pozdrawiamy Anna i Zdzisław.

Niedawno - 19.06.15 byłem operowany przez ordynatora w szpitalu MSWiA w Łodzi. Treściwie wytłumaczył przebieg. Operacja prostowania przegrody, czyszczenie zatok. Dobra opieka na oddziale szpitalnym. Codzienny wczesno-poranny obchód i krótka rozmowa. Teraz czekam 10 dni na wyjęcie płytek, potem pielęgnacja i mam nadzieje że będzie OK.

Pan Schmidt jest godnym polecenia lekarzem, nie sądziłem że kiedykolwiek napisze taką opinie o lekarzu. Tak trzymać Panie doktorze bo po WAM-ie są całkiem inni lekarze.