2,5
2,7
2,4
2,5
2,4

Pani doktor miła, uprzejma, można z nią zażartować ale u lekarzy najważniejsze są kompetencje.. Niestety ja mam uraz do tej Pani, termin wyliczyla mi na 17 listopada hm rozumiem że każdy ma prawo do błędu ale niestety skończyło się to dla mnie męczarnią. Byłam już dwa tygodnie po wskazanym przez nią terminie, podano mi dwie kroplówki z oksytocyną, zastrzyki rozmiękczające które nic nie dawały, ponieważ co się później okazało MACICA NIE JEST JESZCZE PRZYGOTOWANA DO PORODU.. byłam sycona nieprzyjemnymi doznaniami (od zastrzyków po okropne badania i zabiegi) a tak naprawdę ...

Niestety ja mam uraz do tej Pani, termin wyliczyla mi na 17 listopada hm rozumiem że każdy ma prawo do błędu ale niestety skończyło się to dla mnie męczarnią. Byłam już dwa tygodnie po wskazanym przez nią terminie, podano mi dwie kroplówki z oksytocyną, zastrzyki rozmiękczające które nic nie dawały, ponieważ co się później okazało MACICA NIE JEST JESZCZE PRZYGOTOWANA DO PORODU.. byłam sycona nieprzyjemnymi doznaniami (od zastrzyków po okropne badania i zabiegi) a tak naprawdę mój dzidziuś nie był jeszcze gotowy na przyjście na świat. Nie miałam nawet rozwarcia a lekarze stwierdzili, ze muszą szybko działać ponieważ jest po terminie.. Rozmawiałam z innym lekarzem, który zbadał mnie i wyjaśnił - ZASZŁA POMYŁKA pani ma jeszcze dużo czasu. A ja tak się przejmowałam i obwiniałam, tyle co przeszłam w szpitalu eh a pani doktor w tym czasie była na zwolnieniu.. zawiodłam się, ponieważ wydawała się być bardzo dobrym ginekologiem.

Super babka bardzo pomogła mi pod czas ciąży jak i przy porodzie. Choć miałam spore komplikacje. Polecam w 100%

Dziewczyny pani dr Smolińska to wspaniała kobieta,musimy się liczyć z tym że poród to nie lekka sprawa tylko ból.moją ciąże prowadziła i bardzo jestem zadowolona z jej opieki medycznej.najważniejsze jest to że dr się zna na tym co robi.

Bardzo miła pani doktor, pomocna, uprzejma, kompetentna, z poczuciem humoru, uśmiechnięta, szczera. :)

To kobieta bez serca!!! Męczyła mnie przy porodzie 15 godzin. Widziała, że nie dam rady urodzić naturalnie. Kazała dać 2 kroplówki z oksytocyną, rozwarcie nawet nie drgnęło do przodu. Dopiero, jak tętno dziecka spadło to położna zabrała na cc i zwołała lekarzy, bo ona przepadła jak kamień w wodę. Mam tylko nadzieję, że sytuacja z tym niedotlenieniem nie odbije się na dziecku. Uciekajcie od niej z dala, jeśli tylko jest taka możliwość. Ja przeżyłam traumę przy porodzie i do tej pory mimo, że dziecko ma już rok jeszcze się z ...

Uciekajcie od niej z dala, jeśli tylko jest taka możliwość.
Ja przeżyłam traumę przy porodzie i do tej pory mimo, że dziecko ma już rok jeszcze się z niej nie otrząsnęłam. To był koszmar.
Na drugi dzień przyszła do mnie i mówi: O, ta sierota!
Pierwszy raz rodziłam, wszystko szybko się działo. Gdybym mogła cofnąć czas zrobilibyśmy z mężem wszystko, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji.
Mam do niej wielki żal!

Omijajcie z daleka tą Panią, ja miałam okazję sięprzekonać o jej hamstwie i argancji w szpitalu po cesarskim cięciu które ona sama wykonała :( Pani ,,doktor" nie zezwoliła położnym na podanie leku przeciwbólowego po cesarce i efekt tego była taki że cierpiałam z bólu 5 godzin błagałam o przeciwbólowy ale bezskutecznie, dodatkowo w dniu wypisu do domu zagorączkowałam i znów miałam to nieszczęście że przyszła mnie zbadać lek. Smolińska po bardzo niedelikatnym i nieprzyjemnym badaniu powiedziała :,,Trzeeba było rodzić dołem a nie górą". Gdybym mogła rodzić dołem to 100 razy bardziej bym wolała niż katusze po cesarce, ale niestety miałam przeciwwskazania ortopedyczne do porodu naturalnego. Omijajcie tą Panią z daleka ja przez jej decyzje cierpię do dzisiaj!!!

ja jestem z Pani Dr bardzo zadowolona, prowadziła moją pierwszą ciąże i tylko dzięki niej przy porodzie nie popękałam tylko miałam CC, póżniej gdy potrzebowałam antykoncepcji także dobrała mi właściwą metode a teraz prowadzi moja druga ciąże i jestem bardzo zadowolona zarówno z wizyt jak i kontaktu do pacjenta koleżanką którym polecam wizyty u niej także są zadowolone i nigdy nie musiałam jej jak to ktos okreslil"dac w łape"

Kobieta lekarz. Z prawdziwego zdarzenia. Konkretna. Wie co robi. Kompetentna. Zna się na rzeczy. Godna polecenia...

byłam raz u tej okropnej kobiety i nigdy do niej nie pójdę jest chamska,ordynarna,zero taktu i zrozumienia,nie ma z tą babą o czym rozmawiac omijajcie nią szerokim łukiem polecam doktora GODKA ,człowiek pełna kultura i profesjonalizm żeby tak kobieta kobiety nie rozumiała! to nie lekarz,konował

byłam raz u tej okropnej kobiety i nigdy do niej nie pójdę
omijajcie nią szerokim łukiem
polecam doktora GODKA ,człowiek pełna kultura i profesjonalizm
żeby tak kobieta kobiety nie rozumiała!
to nie lekarz,konował

Ordynarna,nieprzyjemne badania, nawet dla młodych dziewcząt niemiła. Byłam u niej lata temu, niestety mnie nie wyleczyła. Skutki odczuwam do dziś.