2,5
2,6
2,4
2,5

NIE POLECAM. Ta Pani nie wie co w ogóle robi! Przyszłam do niej mając 16 lat, bo miałam problemy z miesiączkowaniem. Przepisała mi Dufaston XD. Lek kompletnie nie pomógł - powodował jedynie dodatkowy ból i dolegliwości. Potem dowiedziałam się, że jest to lek dla KOBIET W CIĄŻY??!! Szybko zmieniłam lekarza. Pomógł mi zdiagnozować problem, teraz przez tą Panią będę musiała walczyć z poważniejszymi objawami PCOS i dłużej mi zajmie "okiełznanie" PCOS :)

Pani doktor miła, uprzejma, można z nią zażartować ale u lekarzy najważniejsze są kompetencje.. Niestety ja mam uraz do tej Pani, termin wyliczyla mi na 17 listopada hm rozumiem że każdy ma prawo do błędu ale niestety skończyło się to dla mnie męczarnią. Byłam już dwa tygodnie po wskazanym przez nią terminie, podano mi dwie kroplówki z oksytocyną, zastrzyki rozmiękczające które nic nie dawały, ponieważ co się później okazało MACICA NIE JEST JESZCZE PRZYGOTOWANA DO PORODU.. byłam sycona nieprzyjemnymi doznaniami (od zastrzyków po okropne badania i zabiegi) a tak naprawdę ...

Niestety ja mam uraz do tej Pani, termin wyliczyla mi na 17 listopada hm rozumiem że każdy ma prawo do błędu ale niestety skończyło się to dla mnie męczarnią. Byłam już dwa tygodnie po wskazanym przez nią terminie, podano mi dwie kroplówki z oksytocyną, zastrzyki rozmiękczające które nic nie dawały, ponieważ co się później okazało MACICA NIE JEST JESZCZE PRZYGOTOWANA DO PORODU.. byłam sycona nieprzyjemnymi doznaniami (od zastrzyków po okropne badania i zabiegi) a tak naprawdę mój dzidziuś nie był jeszcze gotowy na przyjście na świat. Nie miałam nawet rozwarcia a lekarze stwierdzili, ze muszą szybko działać ponieważ jest po terminie.. Rozmawiałam z innym lekarzem, który zbadał mnie i wyjaśnił - ZASZŁA POMYŁKA pani ma jeszcze dużo czasu. A ja tak się przejmowałam i obwiniałam, tyle co przeszłam w szpitalu eh a pani doktor w tym czasie była na zwolnieniu.. zawiodłam się, ponieważ wydawała się być bardzo dobrym ginekologiem.

Super babka bardzo pomogła mi pod czas ciąży jak i przy porodzie. Choć miałam spore komplikacje. Polecam w 100%

Ordynarna,nieprzyjemne badania, nawet dla młodych dziewcząt niemiła. Byłam u niej lata temu, niestety mnie nie wyleczyła. Skutki odczuwam do dziś.

DLACZEGO TĄ KOBIETĄ NIE ZAINTERESUJE SIĘ IZBA LEKARSKA TRZEBA JĄ WYWALIĆ NA ZBITY PYSK!!!! Baba to mało powiedziane czarownica z piekła rodem.Przełożeni tej kobiety czemu jesteście nie czuli na takie zachowanie waszej koleżanki.

byłam raz u tej okropnej kobiety i nigdy do niej nie pójdę jest chamska,ordynarna,zero taktu i zrozumienia,nie ma z tą babą o czym rozmawiac omijajcie nią szerokim łukiem polecam doktora GODKA ,człowiek pełna kultura i profesjonalizm żeby tak kobieta kobiety nie rozumiała! to nie lekarz,konował

byłam raz u tej okropnej kobiety i nigdy do niej nie pójdę
omijajcie nią szerokim łukiem
polecam doktora GODKA ,człowiek pełna kultura i profesjonalizm
żeby tak kobieta kobiety nie rozumiała!
to nie lekarz,konował

Bardzo miła pani doktor, pomocna, uprzejma, kompetentna, z poczuciem humoru, uśmiechnięta, szczera. :)

Za uprzejmość dałabym -5, za pozostałe punkty dałabym 0 (zero). Bardzo niemiła, nieuprzejma, traktuje kobiety jak intruzów. Brak kompetencji tuszuje opryskliwością. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!

Kobieta lekarz. Z prawdziwego zdarzenia. Konkretna. Wie co robi. Kompetentna. Zna się na rzeczy. Godna polecenia...

Dziewczyny pani dr Smolińska to wspaniała kobieta,musimy się liczyć z tym że poród to nie lekka sprawa tylko ból.moją ciąże prowadziła i bardzo jestem zadowolona z jej opieki medycznej.najważniejsze jest to że dr się zna na tym co robi.