2,5
2,6
2,4
2,5

To nie jest lekarz. To jest pseudo lekarz. Przez tą kobietę mój Synek jest Aniołkiem w Niebie a ja do dnia dzisiejszego nie mogę sobie poradzić komu ja zaufałam. To miał być lekarz?????

To kobieta bez serca!!! Męczyła mnie przy porodzie 15 godzin. Widziała, że nie dam rady urodzić naturalnie. Kazała dać 2 kroplówki z oksytocyną, rozwarcie nawet nie drgnęło do przodu. Dopiero, jak tętno dziecka spadło to położna zabrała na cc i zwołała lekarzy, bo ona przepadła jak kamień w wodę. Mam tylko nadzieję, że sytuacja z tym niedotlenieniem nie odbije się na dziecku. Uciekajcie od niej z dala, jeśli tylko jest taka możliwość. Ja przeżyłam traumę przy porodzie i do tej pory mimo, że dziecko ma już rok jeszcze się z ...

Uciekajcie od niej z dala, jeśli tylko jest taka możliwość.
Ja przeżyłam traumę przy porodzie i do tej pory mimo, że dziecko ma już rok jeszcze się z niej nie otrząsnęłam. To był koszmar.
Na drugi dzień przyszła do mnie i mówi: O, ta sierota!
Pierwszy raz rodziłam, wszystko szybko się działo. Gdybym mogła cofnąć czas zrobilibyśmy z mężem wszystko, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji.
Mam do niej wielki żal!

zauwazylam ze wypowiadajace sie pozytywnie pacjentki w wiekszosci byly na wizycie prywatnej a co za tym idzie - platnej. daje do myslenia. osobiscie nie polecam, w wieku 16 lat bylam u niej i po oswiadczeniu ze "pierwszy raz" mam za soba, okrzyczala mnie. zero zrozumienia, a przeciez takich przypadkow jest wiele! zdecydowanie NIE POLECAM.

Koszmarna,chamska,wredna,złośliwa,niedelikatna baba-nikomu nie polecam!

Koszmarna,chamska,wredna,złośliwa,niedelikatna baba-nikomu nie polecam!

miałam pecha spotkać panią dr w szpitalu (patologia ciąży) a potem w przychodni na Klonowica. Nieprzyjemna, badanie wykonywane przez nią jest bardzo bolesne. Jak możecie omijajcie ją szerokim łukiem, niestety w szpitalu jak się trafi na jej dyżur to nic się nie poradzi.

Ja też miałam ta nikłą przyjemność być badaną przez panią Smolińską w szpitalu. Jest bardzo nieuprzejma, wręcz chamska-ma pretensje do pacjenta, że musi go badać. Przy badaniu jest bardzo niedelikatna-a kobieta powinna zrozumieć drugą kobietę. Dodatkowo uważam, że zupełnie się nie zna na tym co robi. Nie polecam!!!!! Powinna zostać zwolniona z pracy!!!!! Aneta

Aneta

Omijajcie z daleka tą Panią, ja miałam okazję sięprzekonać o jej hamstwie i argancji w szpitalu po cesarskim cięciu które ona sama wykonała :( Pani ,,doktor" nie zezwoliła położnym na podanie leku przeciwbólowego po cesarce i efekt tego była taki że cierpiałam z bólu 5 godzin błagałam o przeciwbólowy ale bezskutecznie, dodatkowo w dniu wypisu do domu zagorączkowałam i znów miałam to nieszczęście że przyszła mnie zbadać lek. Smolińska po bardzo niedelikatnym i nieprzyjemnym badaniu powiedziała :,,Trzeeba było rodzić dołem a nie górą". Gdybym mogła rodzić dołem to 100 razy bardziej bym wolała niż katusze po cesarce, ale niestety miałam przeciwwskazania ortopedyczne do porodu naturalnego. Omijajcie tą Panią z daleka ja przez jej decyzje cierpię do dzisiaj!!!

Pani doktor odbierała mój poród przez cesarskie cięcie i jestem bardzo zadowolona. Poród szybki, bez powiklań, szew malutki i ślicznie się goi.Może faktycznie ma specyficzne podejście do pacjenta ale myślę że zna się na tym co robi.

Nie uprzejma,nie miła nie kulturalna,zachowanie pani ginekolog to czasy PRL-u.Ostrzegam wszystkie przyszłe mamy,takich lekarzy powinno się wydalać z placówek służby zdrowia.

Miałam problemy po tabletkach pani doktor kazała czekać aż sie samo unormuje i z usunięciem nadrzerki kazała czekać do urodzenia pierwszego dziecka a mam dopiero 20 lat gdyby nie inny lekarz to bym nawet żadnych badań nie miała porobionych bo pani doktor stwierdziła że sa zbędne