lekarz Jakub Grudzień

Kompetentny,każdej pacjentce poświęca odpowiednią ilość czasu. Lekarz z powołania a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Zresztą terminy by umówić się do pana doktora same potwierdzają że wiele pacjentek darzy go ogromnym zaufaniem!

Lekarz ten jest kompetentny. Potrafi szybko i jasno wyjasnic sedno choroby! Jest przy tym bardzo uprzejmy i mily! Mozna bez skrepowania zapytac o wszystko! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale się zgrzałam - straszne głupoty powypisywałaś. Chodzi do niego cała moja rodzina .Prowadził mi ciążę ,robił cesarkę , operował moją Ciocię i złego słowa nie dam powiedzieć! To najlepszy ginekolog w Rybniku , co od niczego się nie uchyla! Ja go wszystkim polecam!!!

lekarz jest dobry tak jak piszecie ale na wizytach prywatnych i gdy nie ma zadnych komplikacji jezeli cos sie dzieje podwija ogon i ucieka bylam jego pacjentka 6 lat na wizytach prywatnych super bo placisz przy pierwszym dziecku super szybko sprawnie ale przy drugim szef po cesarce zostawil mi bole mialam prawie rok bylam u niego na 4 wizytach i zawsze to samo wszystko jest ok w szpitalu zostawil mnie bez wod plodowych 62 godz nie chcial mi zrobic cesarki stwierdzil ze urodze silami natury maz pytal sie innych lekarzy bylo to w tym przypadku nie mozliwe i chore po tylu godz po odejsciu wod plodowych dlatego modlcie sie zeby wszystko poszlo samo w razie problemow lekarzem jest daremnym chyba ze dacie mu koperte kolezance zrobil to samo placila byla super w szpitalu ja pani nie znam dla mnie jest palantem i frajerem

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaa ja do niego nie chce

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaa ja do niego nie chce

Bardzo dobry i konkretny lekarz, u którego wizyty przebiegają bezstresowo. Podczas ciąży chodziłam do niego na USG. Dokładnie opisuje rozwój płodu, udziela wszelkich informacji. W 14 tygodniu ciąży określił płeć dziecka.Dokładnie sprawdzał wszystkie narządy dziecka. Badając się u doktora Grudnia byłam pewna, że diagnoza jest fachowa. Polecam gorąco Ja chodze do niego od 8 lat

Ja chodze do niego od 8 lat

Byłam pierwszy raz u tego ginekologa, zachęciły mnie komentarze znajdujące się tutaj. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się, zostałam dokładnie zbadana (usg i cytologia) przy czym Pan doktor ciągle tłumaczył co robi i co widzi. Jestem zadowolona z wizyty.

świetny lekarz , bardzo miły , kompetentny , przede wszystkim delikatny . Świetny pod kazdym względem :)

pierwsze dziecko stracilam chodzac do innego lekarza gdy potem trafilam do niego zrobil wszystkie mozliwe badania aby sytuacja sie nie powturzyla dzis jestem mama dwoch synow jeden ma5 lat drugi4 miesiace nigdy nie zostawil mnie samej sobie odbieral telefony nawet w godzinach nocnych gdy byla taka potrzeba to wspanialy czlowiek i bardzo dodry lekarz na pewno nigdy z niego nie zrezygnuje i polecam serdecznie wszystkim kobietom nigdy mnie nie zawiodl i moge zawsze liczyc na jego pomoc nie znam drugiego takiego lekarza w Rybniku

bardzo dobry lekarz... miły sympatyczny i zawsze w humorze:) mało takich jest lekarzy,znam go sporo czasu już i kiedyś nei płaciłam za wizytę ale czy płacę czy nie zawsze taki sam jest:) sprzęt ma doskonały i jest zarąbistym lekarzem:))

bardzo dobry lekarz...
miły sympatyczny i zawsze w humorze:)
sprzęt ma doskonały i jest zarąbistym lekarzem:))