lekarz Jakub Grudzień

Bardzo dobry i konkretny lekarz, u którego wizyty przebiegają bezstresowo. Podczas ciąży chodziłam do niego na USG. Dokładnie opisuje rozwój płodu, udziela wszelkich informacji. W 14 tygodniu ciąży określił płeć dziecka.Dokładnie sprawdzał wszystkie narządy dziecka. Badając się u doktora Grudnia byłam pewna, że diagnoza jest fachowa. Polecam gorąco.

jest bardzo dobrym lekarzem polecam go szczerze!!!

jest bardzo dobrym lekarzem polecam go szczerze!!!

Miły i delikatny lekarz, wzbudził moje zaufanie, wzystko tłumaczył.

Miły i delikatny lekarz, wzbudził moje zaufanie, wzystko tłumaczył.

polecam tego lekarza, zna się na swojej pracy, jest kompetentny, delikatny, taktowny, wzbudza zaufanie, ma czas na wysłuchanie pacjenta.

uważam że jest bardzo dobrym lekarzem, nie moge powiedziec nic negatywnego na Pana doktora J.G.!

Byłam na mojej pierwszej wizycie u gina - a wybrałam doktora Grudnia po przeczytaniu opinii na tym forum , i się nie zawiodłam. Delikatny , sympatyczny lekarz , odstresował mnie skutecznie a potem już z górki. Super gabinet , na wizyte nie trzeba czekać w poczekalni , wszystko miło i na piątkę. Tabletki dobrał mi na 100% - miesiączki nie bolą a ja nie tyję. Za pół roku pójdę już bez stresu!

Wspaniały lekarz, potrafi dobrze leczyć , wzbudza zaufanie.

Wspaniały lekarz, potrafi dobrze leczyć , wzbudza zaufanie.

2 lata temu byłam w ciąży - zagrożonej . Pierwsze tygodnie ciaży przeleżałam w szpitalu z krawwieniami. Jak czytam te opinie to faktycznie chyba wszystko przez te bolesne badania niektórych lekarzy - a przede wszystkim Ł. - po każdym badaniu chyba rodziłam . Wcześniej byłam tylko raz na wizycie u doktora Grudnia, a to właśnie On podtrzmywał mnie na duchu w szpitalu. Nie rodziłam przy nim bo nie miał dyżuru ale tak naprawde to położna odebrała poród. Smieszy mnie to , że niektórzy maja mu za złe że był przy porodzie a inni że nie obiecywał itd itp. Ja chodzac do niego w ciązy chciałam sprawdzić czy wszystko jest w porządku i czy mimo zagrożenia dziecko rozwijało sie dobrze. Zawsze mogłam liczyć na pomoc w potrzebie, a zdarzało sie niestety często .
Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM

Po prostu najlepszy!! Powyższe moje oceny mówią same za siebie.

Po prostu najlepszy!! Powyższe moje oceny mówią same za siebie.

Gorąco polecam tego lekarza! Prowadził moją pierwszą ciążę, a teraz regularnie zamierzam do niego chodzić.