lekarz Jakub Grudzień

wspaniały lekarz, zawsze potrafi wszystko wytłumaczyć, jest bardzo u przejmy a chodzenie do niego na wizyty to sama przyjemność gdyż nie sprawia bólu przy badanniach. POLECAM

jak najbardziej polecam pana doktora!!prowadzi moja druga ciaze i jestem bardzo zadowolona!!

Swietny lekarz. Byłam na mojej pierwszej wizycie i się nie zawiodłam! Na prawde bardzo delikatny:)

Bardzo polecam. Miły, sympatyczny i zawsze uśmiechniety co jest dla mnie równie wazne. Zawsze odbierze telefon jesli sie do niego dzwoni. Prowadzil moje dwie ciaze i gdybym byla w trzeciej to rowniez chodzilabym do niego. W szpitalu odwiedzil i dowiadywal sie jak przeszedl porod. Zawsze wszystko wytlumaczy , nigdy nie wyszlam niezadowolona. Naprawde bardz polecam innym paniom i gdyby kazdy ginekolog mial takie podejscie do pacjentki to byloby o wiele lepiej. Pozdrawiam

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z wizyt,gdyż wiem po nich wszystko. Prowadzi już moja drugą ciąże a pierwsza zakończyła się szczęśliwie. Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

Leczę sie u dr zanim założył swoją praktykę czyli od jakiś 10 lat. Wyleczył mi źle leczoną wcześniej nadżerkę. Pierwszą ciążę poprowadził super. A teraz jestem w drugiej i wiem że będzie równie wszystko w porządku. Już nie mogę sie doczekać wizyty w celu potwierdzenia mojej ciąży :)

Swietny lekarz, którego obchodzą pacjętki.

Swietny lekarz, którego obchodzą pacjętki.

W dniu jutrzejszym właśnie wybieram się na wizytę do pana doktora.Myślę,że moją drugą ciąże poprowadzi równie dobrze co pierwszą.Moja pierwsza ciąża była zagrożona,ale dzięki doktorowi wszystko przebiegło bez komplikacji.Miałam również szczęście bo urodziłam na dyżurze doktora.Jestem zadowolona z praktyk pana doktora i dlatego z czystym sumieniem polecam!Dlatego też po pięciu latach właśnie wybieram się to tego samego ginekologa.To chyba o czymś świadczy,prawda.Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe pacjentki.

Jak najbardziej polecam tego lekarza!! Prowadził mnie przez całą ciążę. Szybko - ze 100% pewnością - określił płeć dziecka. Ma miłe podejście do każdej pacjentki, jest sympatyczny i przede wszystkim kompetentny. Gdy okazało się, że będzie cesarskie cięcie wytłumaczył mi, z jakiego powodu konieczny jest taki rodzaj porodu. Miałam pełne informacje na temat tego co mnie czeka. Polecam!!

Bardzo miły i przyjemny lekarz . Ma profesjonalne podejscie do pacjenta

Bardzo miły i przyjemny lekarz . Ma profesjonalne podejscie do pacjenta