Lekarze Kielce

dr n. med. Andrzej Witczak

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Zagnańska 94 lok.23
25-558 Kielce

Genialny...pacjentka po kilku kłopotliwych operacjach to moja mama..teraz ja jestem pacjentką od 12lat..odbierał mój poród..czas tak szybko ucieka,że mam nadzieję, że moją córkę też zaprowadzę właśnie do tego lekarza..

lekarz Elżbieta Ściwiarska-Walczak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Lisowczyków 38b
25-381 Kielce

Lekarz który poświęca czas pacjentowi. Nawet swój czas prywatny gddy trzeba coś skonsultować doradzić. Lekarz który sam dzwoni za pacjentem i pyta czy lepiej...czy w obecnych czasach są tacy ludzie. Mega empatyczna . Taka Pani Doktor do rany przyłóż. Leczę się u Pani Doktor od 14 lat i tylko u niej. Specjalista klasa. Dziękuję że jest Pani i oby jak najdłużej
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Jarosław Gąszcz

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław
25-005 Kielce

Prawdziwy profesjonalista, bez dwóch zdań. Poza tym miły, uprzejmy, dowcipny i tani. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Wiktor

Ewa Chęcińska

pl. Żeromskiego 44
25-370 Kielce

Lecze sie u p Ewy od ok 18 lat z kilkuletnia przerwa. Od 12 regularnie. Pierwszy raz leczylam jedynki jako nastolatka i dopiero po ok 8 latach wymienialam plomby. Podczas gdy zeby leczone w duzo tanszym gabinecie, gdzies w skarzysku skonczyly sie kanalowym leczeniem po 2-3 latach. Robionym poza godzinami przez panstwa Checinskich. Polecam! Moja corka- 6lat tez sie przekonala do dentysty, a panicznie boi sie kazdego lekarza w kitlu. ...

dr Artur Lepiarczyk

Kielce

Doktor Lepiarczyk to najlepszy ginekolog na świecie!!! Gdyby nie on mojej córeczki nie byłoby na świecie :) Ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi. Jest profesjonalistą. Potrafi wyłapać na USG wszystkie nieprawidłowości i w porę zareagować. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę. Słyszy się że jest mrukiem, ale ja tak nie uważam. Zawsze na wizycie potrafił się do mnie uśmiechnąć, a jak leżałam w szpitalu to ...

lekarz Jakub Perdeus

Torakochirurg

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Niezwykły lekarz a zarazem człowiek. Profesjonalista, trafnie stawia diagnozę. Jednym słowem czyni cuda. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Anka

Małgorzata Paśnik

Ortodonta, Stomatolog

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Gorąco polecam panią doktor w końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, efekty leczenia super! Leczenie trwało długo to normalne, co dla mnie bardzo ważne Pani Doktor przykładała bardzo dużą wagę do higieny jamy ustnej w trakcie leczenia , zostałam nawet poinformowana o produktach spożywczych których powinnam unikać!
Opinia dodana przez: Alina

Edyta Agatowska

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce

Polecam serdecznie Panią Doktor Edytę. Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, trafiłam tu z polecenia i polecam dalej. Pani Doktor Edyta to osoba pełna życzliwości, profesjonalna w swoim fachu. Bezstresowa atmosfera od progu drzwi, uśmiech Pani Edyty i asystentki Pani Zosi sprawiają, że wizyty są tu przyjemnością. Sterylna czystość, wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet to wizytówka Doktor Agatowskiej - doświadczonej stomatolog.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Zofia Polańska

Laryngolog

0602 854 052
Sienkiewicza 57 lok. 8
25-002 Kielce

Pare tygodniu utraciłem zdolność oddychania przez nos. Telefon z rana, wizyta po południu .. Gabinet szary, ciemny, powiedziałbym odpychający. Pani Doktor wyjaśniła że mam polipy które należy zoperować. Sama nie oferuje pomocy w przygotowaniu do operacji bo w szpitalu już nie pracuje. Koszt wizyty: 250zl, 15 minut pracy. Otrzymałem receptę, a jakże, tylko Pani doktor datowała ją na 9 grudnia 2023 a więc za rok od wizyty .. Pani w ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw
Miły i uprzejmy konkretny i dokładny jako lekarz .Polecam z całego serca .Pozdrawiam z Rybnika . Dziękuję

lekarz Joanna Gałuszka-Garnuszek

Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
25-640 Kielce

Dziękuję za bardzo profesjonalnie wykonaną usługę, wysoką kulturę względem pacjenta i za to, (rzadkość w dzisiejszych czasach) że komercja nie gra w Pani działalności pierwszej roli.
Opinia dodana przez: Anna

dr Iwona Pałyga

Endokrynolog

świętokrzyskie centrum onkologii
Kielce

Dziś miałam konsultację u Pani Doktor. Wizytę oceniam bardzo dobrze.Pani Doktor jest osobą kompetentną, bardzo miłą,kulturalną i zaangażowaną w pomoc pacjentowi. Polecam wizytę w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Beata Pawełczyk-Misiorek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet
al. IX wieków Kielc 2a/2 (Budynek Centrum Rondo)
25-516 Kielce

Najsympatyczniejszy i najbardziej profesionalny lekarz, idealna opieka dla mojej żony, wybitny kontakt. Pani Doktor przywraca wiarę w ludzi w polską opiekę zdrowotną ! 100 % polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Barbara Błaszczyk

Neurolog

Różana 8 Kielce
Kielce

Super lekarz jako jedna poznała się na mojej migrenie . Inni neurolodzy mi nie byli wstanie pomódz . Lekarz z powołania !

lek. med. Beata Kaliniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

PRZYCHODNIA RODZINNA KALINKA
UL.K. KAZNOWSKIEGO 5 LOK. 6U
25-636 Kielce

Polecam Pania doktor z całego serca. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jest kompetentna i ma super podejście do małego pacjenta (syn bardzo lubi wizyty u Pani doktor). Zawsze dokładnie go zbada, w razie potrzeby zleci badania, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Nigdy nie odmawia pomocy, mimo że ma dużo pacjentów (tak jak zdarzyło się nam w innej przychodni). Szczerze polecam.

lekarz Elżbieta Jaskulska-Niedziela

Internista, Kardiolog

Świętokrzyskie Centrum Kardiologii
Kielce

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Szybko i trafnie stawia diagnozy, jest niezwykle uprzejma i kulturalna. Można na panią doktor liczyć o każdej porze. Tylko ona nie zbagatelizowała mojego problemu i pomogła mi.

dr Dagmara Wolowiec

MEDIKUS
25-432 Kielce

Doskonała lekarka oraz wybitny fachowiec w swojej dziedzinie. Wiem co pisze bo mam porównanie do kilku warszawskich lekarzy. Krótko mówiąc Pani Doktor uratowała mi oko:). Dla mnie przesympatyczna i niesamowicie skuteczna:)
Opinia dodana przez: Olgierd

lekarz Michał Lasota

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Więcej takich lekarzy. Jestem świeżo po chirurgicznym wycięciu przez pana doktora włókniaków. Małe rzeczy, a jakże upierdliwe podczas codziennej higieny ciała. Wycierajac się ręcznikiem zahacza się o nie i podrażnia, co w konsekwencji może prowadzić do poważniejszych następstw. Miałem co prawda skierowanie na konsultacje do dermatologa, ale podczas wizyty pani doktor wyjaśniła mi, że od tego roku dermatolodzy w ramach NFZ nie wykonują już zabiegów usuwania tego rodzaju narośli skórnych ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Anna Byś

Indywidualna praktyka stomatogiczna
Kielce ,ul.Warszawska 49/47
25-531 Kielce

Cudowna Pani Stomatolog🙂 Leczenie zębów to przyjemność. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna

Mateusz Borecki

Nowy Świat 48 lok. 6
25-525 Kielce

Jestem pełna uznania i wdzięcznośći takich lekarzy powinno być więcej .