Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!! Pana Doktora znam od wielu lat. Trafiłam do niego z uwagi na powtarzające się infekcje u moich dzieci. Od samego początku urzekł mnie, a przede wszystkim dzieci niewiarygodnie magicznym podejściem do nich. Pan doktor przez wiele lat leczył moich synów, troskliwie przeprowadził nas przez wiele trudnych chwil. Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że teraz ja zaczynam mieć problemy z zatokami. Z własnej autopsji wiedziałam, że diagnozy Pana doktora Olijewskiego są słuszne i nigdy ...

Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!!
Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że teraz ja zaczynam mieć problemy z zatokami. Z własnej autopsji wiedziałam, że diagnozy Pana doktora Olijewskiego są słuszne i nigdy się na nich nie zawiodłam. Tak było i tym razem. Bez wahania zdecydowałam się na zaproponowany mi zabieg.
Poddałam się endoskopowemu leczeniu zatok z jednoczesnym wyprostowaniem przegrody nosa.
Cóż, zabieg sam w sobie nie jest przyjemny, ale dzięki wsparciu Pana doktora czułam się bardzo bezpiecznie.
Wizyta kontrolna po operacji bardzo miła, konkretna z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości oraz porad jak postępować po zabiegu. A przy tym muszę dodać, że precyzja, empatia oraz delikatność w czasie każdego badania, a szczególnie po wykonanej operacji, zasługują na najwyższe uznanie.

Polecam dra Olijewskiego nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym borykającym się z problemami laryngologicznymi. Jestem niezmiernie wdzięczna za to, co do tej pory zrobił dla naszej całej rodziny. Dr Olijewski to przede wszystkim specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, co przedkłada się na jakość świadczonych usług.

Witam, chciałabym się podzielić z Państwem moimi doświadczeniami z lek. med. Janem Olijewskim. Drodzy Państwo człowiek odwiedza wielu specjalistów, różne są odczucia po wizytach. Do doktora trafiliśmy z polecenia w celu przeprowadzenia zabiegu udrożnienia kanałów słuchowych, doktor na pierwszej wizycie od razu zdiagnozował inną przypadłość powodującą u mojego syna niedosłuch- zalecił usunięcie trzeciego migdałka. Zabieg uszu oraz migdałka został przeprowadzony na NFZ w Centrum Gizińscy w Bydgoszczy . Mega profesjonalnie, świetna Pani anestezjolog, wspaniała obsługa, a przede wszystkim specjalista, profesjonalista wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek dr Olijewski. Efekt zabiegu natychmiastowy. Wizyta kontrolna po zabiegu bardzo rzeczowa, konkretna z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości oraz mnóstwo porad jak postępować po zabiegu. O podejściu do dzieci, nie będę nic pisać bo to niepotrzebne, jeżeli dziecko samo pyta kiedy pojedziemy do Pana doktora i z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu a z jeszcze większym wychodzi z niego.
Najwyższa półka proszę Państwa.
Dziękujemy Panie Doktorze, to dla nas zaszczyt być Pana pacjentem. Mama Fabianka

Bardzo dobry fachowiec. Lekarz godny polecenia. Budzi zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Bardzo dziękuję za pomyślny przebieg operacji.

Zdecydowanie tak. Drugie dziecko juz leczę (ciągłe, nawracające zapalenia uszu). Zawsze efekt, zawsze zadowolenie. Polecam

Znalazłam się u Pana Doktora (prywatnie) z 1.5 letnią córką, którą męczyły ciągłe krwawienia z nosa (nawet 10 dni pod rząd w środku nocy). Po opowiedzeniu co nas dręczy zdziwiło mnie (bardzo negatywnie) podejście lekarza, który przed obejrzeniem i zbadaniem dziecka postawił diagnozę: "na pewno dłubie w nosie". Nie była to prawda, ale lekarz na moje zapewnienia miał tylko na twarzy ironiczny uśmieszek. Zbadał córkę jednak dość dokładnie i nie znalazł u niej żadnych powodów krwawień. Jednakże zapisał maść, która rozwiązała 90% naszych kłopotów. Nie byłam zadowolona z samej wizyty i podejścia, ale leczenie objawów okazało się bardzo skuteczne, stąd poleciłabym lekarza.

Byłam u pana doktora 4 lata temu z moim synem. Dziecko miało przerośnięte migdałki. Wizyta prywatna, doktor był bardzo nie miły, twierdził ze to moja wina ze doprowadziłam do takiego stanu. Zbadał dziecko niechętnie z łaską, dał skierowanie do szpitala. Wizyta trwała może z 8 ~ 10 minut, wogóle nie był zainteresowany pacjętem, wrażenie takie "po coś tu wogóle przyszła" . Na oddziale nawet nie spojrzał na mojego syna, podchodził do innych pacjętów a nas omijał. Nie wiem o co chodziło temu panu...spotkania z tym panem nie wspominam dobrze.

Bardzo dobry lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Operował córkę i wszystko przebiegło pomyślnie. Uprzejmy i miły. Polecam tego lekarza.

Super lekarz! Siła wiedzy i doświadczenia! Bardzo dobry fachowiec. Miły i przesympatyczny człowiek z doskonałym "podejściem do dzieci". Kompetentny, spokojny, budzący zaufanie i co najważniejsze skuteczny. Po leczeniu syna bez namysłu polecamy go innym; Pozdrawiamy i Dziękujemy! Rodzice Bartusia

trafiłem do p.doktora z polecenia znajomych i po leczeniu syna bez namysłu polecam go innym; rzeczowy, miły i z "podejściem do dzieci" a z tym trzeba się urodzić. pozdrawiam i dziękuję

Witam serdecznie jestem mama 3,5 letniej wikusi ktora 4 kwietnia miala zabieg przeprowadzenia usuniecia trzeciego migdalka oraz zabieg uszu -niedosluch.Pan doktor Olijewski jest wspanialym laryngologiem przez caly ten trudny okres odpowiednio nas przeprowadzil Dokladnie tlumaczy przebieg leczenia postepowanie moja coreczka go bardzo lubi Uwazam ze jest to cudowny lekarz w tej dziedzinie Magdalena

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz