lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Już polecam doktora Olijewskiego wszystkim znajomym.Doktorze szacunek za profesjonalizm,cierpliwość i życzliwe słowa,pozdrawiamy.

Profesjonalista, doskonały lekarz i wspaniały człowiek:) Wszystkim polecam i życzyłabym sobie aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak on. Trafna diagnoza, profesjonalnie wykonany zabieg, właściwa opieka i kontrola. Panie doktorze jest Pan nieoceniony :)

Kompetentny człowiek na odpowiednim miejscu!!!!!!!

Kompetentny człowiek na odpowiednim miejscu!!!!!!!

Polecam wszystkim, bardzo sympatyczny człowiek i dobry specjalista

Polecam wszystkim, bardzo sympatyczny człowiek i dobry specjalista

Pan dr J.Olijewski wykonywał zabieg usunięcia trzeciego migdałka u naszej córeczki. Rozmowa przed zabiegiem była rzeczowa, poinformował nas o ewentualnych powikłaniach,ale nie straszył. Nie bagatelizował żadnego naszego pytania. Wszystko przebiegło dobrze - wdzięczni rodzice Basi

Wszystko przebiegło dobrze - wdzięczni rodzice Basi

Wizyta na NFZ w prywatnej klinice. Trochę oschły, ale rzeczowy i co najważniejsze robi wrażenie kompetentnego. Wszechstronnie informuje o zaletach i wadach leczenia. Polecam.

moja córeczka jest zakochana w doktorze Olijewskim, a ja już nie muszę szukać nikogo innego

moja córeczka jest zakochana w doktorze Olijewskim,
a ja już nie muszę szukać nikogo innego

W przychodni szpitala dziecięcego sprawia wrażenie że jest tam za karę, znacząca przemiana następuje przy wizycie prywatnej, wtedy Pan doktor emanuje olbrzymią wiedzą, prowadzi niemal akademicki wykład, dokładnie wszystko tłumaczy,odpowiada na pytania, zajmuje się pacjętem poświęca mu dużo uwagi. I to wszystko za jedyną stówkę do kieszonki...

Pan Doktor wzbudził moje ogromne zaufanie. Mimo złego nastawienia dziecka i braku współpracy ze strony małej , Pan Doktor wykazał bardzo duże wyrozumienie i cierpliwość. Diagnoza postawiona przez niego pokrywała się z diagnozą postawioną przez innych lekarzy. Do tego nie naciągał na następne wizyty wręcz przeciwnie polecił własne obserwacje i trochę cierpliwości.

Pan Doktor Olijewski zajął się kompleksowo moim dzieckiem. Był to kolejny laryngolog u którego byliśmy z żoną w celu pełnego zdiagnozowania problemu. Jednakże tylko on pokazał swoją fachowość i profesjonalizm mówiąc o szczegółach zabiegu a także możliwych powikłaniach. Pan doktor może sprawia wrażenie wyniosłego jednakże to nie przeszkadza mu we wspaniałym podejściu do dziecka