dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Pan doktor bardzo dokładnie analizuje wszystkie objawy, bada szczegółowo aby nic nie pominąć. Tłumaczy bardzo dobrze chorobę.

Wspaniały lekarz, z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Mój stan zdrowia poprawił się. Polecam z całego serca Pana Doktora

Jestem po pierwszym badaniu. Bardziej dokładnie kompleksowo. Chodziłam na powstańców to komuna w porównaniu z podejściem i zleconymi badaniami

Podziwiam całość pracy, chyba jest na bieżąco z nowinkami medycznymi. Jestem zadowolony. Jest to mo 4 endokrynolog i myślę że ostatni

Ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona pod każdym względem. Czasami wydaje mi się że jest zbyt poważny. Pacjent potrzebuje też ciepła. Ale jest skuteczny w swoich działniach, a to jest najważniejsze. Polecam. Anna

Anna

Dr Klajnowicz to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Jeszcze nigdy nikt tak dokładnie mnie nie zbadał. Przez wiele lat byłam leczona na astmę, a okazało się , że to niedoczynność tarczycy.Dzięki wiedzy Pana dr mam dwoje wymarzonych dzieci!!! Zawsze mogę do niego zadzwonić a na kontrolę chodzę raz w roku. czuje że żyję. Dziękuje Panie dr i pozdrawiam

Uwazam, ze lekarz ten ma wielkie kompetencje w swoim fachu. Bardzo mi pomogl w mojej chorobie. Postawil mnie na nogi. Dzisiaj jestem juz w pelni sil. Biore leki urodzilam zdrowego synka, Dziekuje !!

Podpisuje sie pod tymi opiniami. Jest duzo bardzo dobrych lekarzy ale doktor jest w scislej czolowce. Jest na biezaco z trendami w medycynie - tak mowil mi moj rodzinny lekarz. Bylam na wizycie i wydaje mi sie, ze bedzie lepiej z moim zdrowiem

Witam. A mnie podoba się sposób pracy, zawsze od A do Z. Zawsze wpierw wyczerpujące pytania, potem zawsze badanie, potem USG a na końcu wnioski i pytanie pacjenta czy wszystko rozumie, potem rozpiska leków i nowych badań.

Jestem pod wrażeniem. Znalazłam się u doktora z powodu mojego problemu z zajściem w ciąże. Wszystkie badania dobre, ale nikt nie zbadał u mnie hormonów z nadnercza i poziomu witaminy D3. Wyniki u mnie były nawet w normie, ale po podwyższeniu ich poziomów po kilku miesiącach była upragniona ciąża. !!!