dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Jestem po leczeniu jodem promieniotwórczym, leczę się prywatnie. Na pierwszej kontroli po jodzie okazało się, że wszystko przebiega OK. Wobec czego doktor nie kazał mi przyjść na kolejne 2 wizyty po 2 i 4 miesiącach tylko zadzwonić z wynikiem, dzięki czemu zaoszczędziłam kasę. Justyna L.

Justyna L.

Kontroluję u doktora guzy na tarczycy, mam biopsję co 3 lata. Jest bez paniki, że guzy. Dostałam od niego broszurkę, że co 3-4 osoba ma jakieś guzy, a komórki raka tzw. brodawczakowatego są u co dziesiątej osoby,i te osoby nawet o tym nie wiedzą. Jak się chce to doktor jest bardzo kontaktowy i dużo tłumaczy. Magdalena B.

Magdalena B.

Leczyłam się na zaburzenia psychiczne kilka lat. W sumie okazało, że mam chorą tarczycę i inne (jakieś nadnerca) Po wyrównaniu poziomów tych hormonów jestem inna osobą i zaczął mi się też podobać sex. Jest OK Barbara. J.

Barbara. J.

Jestem bardzo wdzięczna, ze po wielu latach urodziłam dziecko dzięki dobrej regulacji hormonalnej przeprowadzonej przez doktora. Nie znam się na medycynie i dlatego słucham fachowców. Cenię "Dobrych" lekarzy i nie zazdroszczę ich ciężkiej pracy.

Lekarz dla którego każdy pacjent jest tak samo ważny, nawet ten z publicznej służby zdrowia, Zostałam wyleczona z nadczynności tarczycy lekami, bez niepotrzebnej operacji, na którą byłam kierowana. Pierwsze wizyty były co 10 dni potem już co 2-3 mies. Obecnie jest dobrze. Joanna Kurzeja

Joanna Kurzeja

Jeden z niewielu dobrych fachowców, którzy profesjonalnie podchodzą do pacjenta, tłumaczą i poświęcają czas jeżeli chce się coś dowiedzieć. U mnie dr wutłumaczył sens leczenia jodem promieniotwórczym zamiast operacji.

Witam, Żona podczas usg węzłów chłonnych miała zdiagnozowane guzy na tarczycy, więc umówiliśmy się do Pana doktora na wizytę. W czasie badania usg potwierdził guzy na tarczycy, ale jak to powiedział najpierw zajmiemy się poziomem hormonów. Na kolejnej wizycie po 3 miesiącach jednak postanowił zająć się owymi guzami zlecił biopsje i z wynikami zaprosił za kolejne 3 miesiące. Żona słysząc termin "za 3 miesiące" ( tyle czasu z niepewnością i w strachu ) zadała pytanie odnośnie wcześniejszego terminu na co Pan doktor odparł : " to jest jak z ciastem ...

Witam,
Żona podczas usg węzłów chłonnych miała zdiagnozowane guzy na tarczycy, więc umówiliśmy się do Pana doktora na wizytę. W czasie badania usg potwierdził guzy na tarczycy, ale jak to powiedział najpierw zajmiemy się poziomem hormonów. Na kolejnej wizycie po 3 miesiącach jednak postanowił zająć się owymi guzami zlecił biopsje i z wynikami zaprosił za kolejne 3 miesiące. Żona słysząc termin "za 3 miesiące" ( tyle czasu z niepewnością i w strachu ) zadała pytanie odnośnie wcześniejszego terminu na co Pan doktor odparł : " to jest jak z ciastem najpierw musi urosnąć, nie ma się co spieszyć". NA SZCZĘŚCIE NIE POSŁUCHALIŚMY PANA "DOKTORA". Żona trafił do innego endokrynologa, dzięki któremu w ciągu owych 3 miesięcy, miała operację w klinice onkologicznej w Gliwicach wycięcia tarczycy oraz węzłów chłonnych z przerzutami oraz czekała już na terapie radioaktywnym jodem. Chyba nie muszę komentować co było by po kolejnych miesiącach czekania u Pan doktora, ile kolejnych przerzutów mogłoby się pojawić i co było by następstwem... Ocenę już wystawiłem, a swoją opinie pozostawiam do przemyślenia.

Tak jak moja koleżanka, potwierdzam bardzo dobre przygotowanie medyczne tego lekarza. Znalazł u mnie przyczynę długotrwałej anemii. Okazało się, że mam niezbyt dobrze pracujące nadnercza. Kortyzol 9,2. Po krótkim leczeniu Hydrocortizonem 10 mg co 2 dni, anemia ustąpiła a ja poczułam sie dużo lepiej. Też polecam.

Znalazł u mnie przyczynę długotrwałej anemii.

Może doktor jest trochę zbyt poważny, może i trochę oschły, ale fachowości nie można mu zabrać, jest super, Zawsze dochodzi do sedna przyczyny dolegliwości i mówi że trzeba leczyć przyczynę a nie objaw, Polecam.

Bardzo polecam z uwagi na fachowość lekarza. Nie zostawia nie dokończonych postępowań z pacjentami. Diagnozuje i leczy do momentu wyjaśnienia spraw z zakresu swojej "działki". Bardzo dobre efekty.