dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Leczę się 15 lat,stan zdrowia obecnie mam stabilny.Jestem bardzo zadowolona.Serdecznie polecam.

Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta starając się rozstrzygnąć każdy problem, ale prawdopodobnie jednak chce zrezygnować z pracy z ramienia NFZ, szkoda !!!

Cenię Go za naprawdę kompleksowe podejście do pacjenta. Doskonała baza diagnostyczna, również z dotacji Unijnych co pokazują tablice.

Cenię Go za naprawdę kompleksowe podejście do pacjenta.
Doskonała baza diagnostyczna, również z dotacji Unijnych co pokazują tablice.

Wszyscy mówią, ze specjalista od trudnych przypadków. Znacznie udało się poprawić stan córki, leczonej na padaczkę i depresję. Po wlączeniu Letroxu i uzupełnieniu witaminy D3 i B12 dziecko jest żywsze, mniej choruje, ma lepszą skórę i ustąpiła anemia, któą nie można było wyleczyć żelazem. Iza J.

Iza J.

Bardzo poprawna praca, dokładność, szczegółowe pytania o wszystko. Dokładne badanie. Wszyscy lubimy być leczeni przez doktora. Oby jeszcze pracował z ramienia NFZ, bo chyba chce zrezygnować ???

Słyszałam, że ma dobre efekty w leczeniu niepłodności, gdzie przyczyną są zaburzenia hormonalne, szczególnie tarczyca. Udałam się na wizytę, mimo, że miałam dobre wyniki z hormonów. Po wdrożeniu leczenia po 7 miesiącach zaszłam w ciążę

Długo chodziłem zmęczony i nie do życia. Leczyłem się na niedoczynność tarczycy ale wyniki miałem dobre. dopiero doktor stwierdził, że jeszcze mam niedobory witamin B12 i D3. Obecnie pobieram te witaminy i odżyłem.

Obecnie pobieram te witaminy i odżyłem.

Miałem bardzo dobrze leczoną nadczynność tarczycy, obecnie mam niedoczynność po leczeniu Jodem. Czuję się dobrze i nie muszę chodzić często do kontroli.

Na każdej wizycie dokładnie wypytuje o wszyatko i zawsze w całości bada pacjenta.Skuteczny w leczeniu.

Koleżanki polecały mi tego lekarza, i nie żałuję. Doradził mi w wielu kwestiach zdrowothych moich i moich dzieci