dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Zdecydowanie polecam, tym którzy mają trudne problemy z diagnozą. Doktor jest skrupulatny i ma doskonałe zaplecze do diagnostyki.

Zdecydowanie polecam, tym którzy mają trudne problemy z diagnozą.
Doktor jest skrupulatny i ma doskonałe zaplecze do diagnostyki.

Czasami mruk, czasami żartowniś, trochę ekscentryczny ale zawsze dokładny, dociekliwy, szukający przyczyny i skuteczny w leczeniu. W przypadku trudnym diagnostycznie kontaktuje się często z pacjentem (telefonicznie)

Po wielu latach bezskutecznego leczenia, dotarłem do dr. Klajnowicza, który doregulował leki na niedoczynność, dał leki p.miażdzycowe, uzupełnił niedobór witaminy B12, doredulował nadnercze. Od tego czasu odżyłem.

Po szczególowym badaniu zleca badania. Na miejscu jest dostęp do wszystkich badań, nawet nowoczesnej scyntygrafi, gdzie można zbadać wszystkie narządy, w każdym gabinecie jest USG i EKG, laboratorium na dole, a biopsję wykonuje się na miejscu. Więcecj takich specjalistycznych poradni !

Więcecj takich specjalistycznych poradni !

Na każdej wizycie szczególnie na pierwszej zadaje dużo pytań, stara się łączyć fakty i wyjaśnić dolegliwości. Nie zawęza się tylko do tarczycy. Skuteczne leczenie, doradza też gdzie trzeba się udać z innymi "dolegliwościami". Polecam

Na drugiej wizycie mogłam zakomunikować, że w końcu po wielu latach poszukiwań przyczyn moich dolegliwości jest upragniona poprawa mojego samopoczucia i to po zastosowaniu niewyszukanych leków.

zostalem szybko skierowanyna zabieg operacyjny, po watpliwej czyli niedobrej biopsji, Okazal sie gruczolak pecherzykowy, Obecnie czuje sie dobrze.

Bardzo dobry. Nie robi różnicy dla pacjentów prywatnych i z NFZ. Do wszystkich podchodzi "szczegółowo"

Bardzo dobry. Nie robi różnicy dla pacjentów prywatnych i z NFZ.
Do wszystkich podchodzi "szczegółowo"

Chyba lubi rozwiązywać trudne problemy. Chodziłem prywatnie (koszt wizyty 180 pln), sprawa się przeciągała, wobec czego zaproponował wizyty z NFZ żeby nie wchodzić w duże moje koszty. Obecnie sprawa doszła do finału. Mam niedoczynność przysadki. Po lekach czuję się dobrze, znacznie lepiej. Polecam.

Pomaga również rozwiązywać problemy z innych dziedzin medycyny. Dokładność, dokładność i jeszcze raz dokładność. Pyta o wszystko, bada szczegółowo.

Pomaga również rozwiązywać problemy z innych dziedzin medycyny.
Dokładność, dokładność i jeszcze raz dokładność.
Pyta o wszystko, bada szczegółowo.