dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Ale chodzę również do jego prywatnej poradni z NFZ. Mam przewlekłą chorobę i jestem naprawdę zadowolony. Fachowiec. Mnie i moich znajomych postawił na nogi.

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami i polecam. Chodzę do przychodni, jestem zadowolony, wszystko jest na miejscu cała tzw. baza diagnostyczna tylko zbyt dużo ludzi. Zamiast operacji jestem po leczeniu Jodem.

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami i polecam.
Zamiast operacji jestem po leczeniu Jodem.

Chcę podziękować za wyregulowanie moich hormonów, mogę nareszcie normalnie egzystować i pracować. Nie jestem zmęczona. Mam regularne cykle miesięczne i myślę teraz o ciąży. Do tej pory nie wchodziło to w rachubę.

Sumiennie podchodzi do badania, dociekliwy, wzbudza zaufanie, tłumaczy genezę choroby i co najważniejsze skutecznie leczy. minusem jest to, że trudno się zapisać, duże kolejki mimo że przyjmuje w dwóch miejscach i to codziennie również w Soboty.

ZWSZE DOCHODZI DO SEDNA PRZYCZYN DOLEGLIWOŚCI. PRZYJMUJĄC Z PIELĘGNIARKĄ MOŻE PRZEZ TO POŚWIĘCIĆ WIĘCEJ CZASU PACJENTOM. dOKŁADNY WYWIAD I BADANIE, I SKUTECZNOŚĆ LECZENIA.

dOKŁADNY WYWIAD I BADANIE, I SKUTECZNOŚĆ LECZENIA.

Polecam, gdyż zawsze pacjent zostanie zbadany i zebrany wywiad. Jestem po operacji tarczycy i mam bardzo dobrze dobrane leki. Również została wyregulowana gospodarka elektrolitami (wapno i fosfor) Przy okazji dowiedziałem się, że moja córka też może mieć problemy.

Przy okazji dowiedziałem się, że moja córka też może mieć problemy.

Bardzo dokładny i szczegółowy wywiad szczególnie na 1 wizycie, dokładne badanie i USG, pomaga również w innych chorobach

Zawsze wysłucha i dokładnie wypyta o wszystko, wytłumaczy, jeżeli coś nie wychodzi,zaleca wcześniejszą wizytę lub zleca badanie na telefon. jeżeli wszystko gra to zaleca odległą kontrolę.

Polecam dlatego, że za każdym razem patrzy na pacjenta od stóp po głoweę, nie tylko tarczyca. Wypytuje o szczegóły. W przypadku zmiany dawki leku każe zadzwonić, wtedy nie trzeba przyjechać. Dobre efekty leczenia.

Dobre efekty leczenia.

Zostałem wyleczony Radiojodem z długotrwającej nadczynności tarczycy. Doskonała Pracownia Medycyny Nuklearnej i przyjazny personel mu podległy.

Zostałem wyleczony Radiojodem z długotrwającej nadczynności tarczycy.
Doskonała Pracownia Medycyny Nuklearnej i przyjazny personel mu podległy.