dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Bardzo polecam z uwagi na fachowość lekarza. Nie zostawia nie dokończonych postępowań z pacjentami. Diagnozuje i leczy do momentu wyjaśnienia spraw z zakresu swojej "działki". Bardzo dobre efekty.

Jestem zadowolona z leczenia, Doktor jest konkretny dokładny, zawsze poświęci wystarczająco dużo czasu na wszystko, Niektórzy nazywają Go dr Housem, bo drąży problem i drąży. U mojej mamy wyjaśnił zkąd się bierze u niej niski poziom potasu (z choroby jelita grubego, był tam polip czy coś w tym stylu)

Fachowiec, który rozwiązuje trudne problemy, dochodzi do sedna problemu. Miałam bóle głowy ot niby migrena, ale doktor szukał i znalazł. Okazało się, że przyczyną były zaburzenia poziomu elektrolitów (tzw. nadnercze) Biorę Cortineff i nie mam bólów głowy)

Po dlugim oczekiwaniu dostalem sie do tego lekarza, postawil mnie na nogi. Dobra diagnoza a przede wszystkim skuteczność postępowania. Dobrze tlumaczy mechanizm choroby i proponowanego leczenia.

Polecam wszystkim, którzy chcą się poczuć zbadanymi pacjentami, wysłuchanymi. Leczę się z NFZ-tu i mam zawsze wykonane badania hormonów USG, jak trzeba to pacjenci mają wykonane badania EKG, izotopowe (scyntygrafie)n i to wszystko na miejscu.

Uniknąłem niepotrzebnego zabiegu operacyjnego, dzięki zastosowaniu leczenia jodem 131. Miałem nadczynność tarczycy, teraz jest niedoczynność ale szyja jest cała. Ponadto nie mam żadnych objawów chorobowyvh. Krzysztof pozdrawiam.

Krzysztof pozdrawiam.

Pragne podziekowac, ze zaszlam w ciąze. Nie wiedzialam, ze tarczyca moze uniemozliwic zajscie w ciąże nawet po in vitro. Po wyrównaniu hormonów tarczycy zostalam szczęsliwa matką.

Ja twierdzę, ze doktor zawsze dązy do rozwiazania problemu ze zdiagnozowaniem choroby, chociaz wydawalo mi sie przy pierwszej wizycie, ze mnie niezbyt slucha, ale potem zadawal mi szczegolowe pytania o to co mowilam na poczatku. Suma sumarum czuje sie dobrze, urodzilam zdrowe dziecko i ustapily moje migreny, na ktore nie bylo przedtem lekarstwa

Po wielu latach dotarłam do tego lekarza i mogę powiedzieć. że jako jedyny wyjaśnił mi skąd się biorą moje bóle głowy i skutecznie temu zaradził, Ponadto dobrze ustawił moje hormony tarczycy,

Leczę się długo u doktora i potwierdzam opinie moją i moich znajomych o dużej fachowości tego lekarza. Stanisław Pokorski

Stanisław Pokorski