dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Witam, Żona podczas usg węzłów chłonnych miała zdiagnozowane guzy na tarczycy, więc umówiliśmy się do Pana doktora na wizytę. W czasie badania usg potwierdził guzy na tarczycy, ale jak to powiedział najpierw zajmiemy się poziomem hormonów. Na kolejnej wizycie po 3 miesiącach jednak postanowił zająć się owymi guzami zlecił biopsje i z wynikami zaprosił za kolejne 3 miesiące. Żona słysząc termin "za 3 miesiące" ( tyle czasu z niepewnością i w strachu ) zadała pytanie odnośnie wcześniejszego terminu na co Pan doktor odparł : " to jest jak z ciastem ...

Witam,
Żona podczas usg węzłów chłonnych miała zdiagnozowane guzy na tarczycy, więc umówiliśmy się do Pana doktora na wizytę. W czasie badania usg potwierdził guzy na tarczycy, ale jak to powiedział najpierw zajmiemy się poziomem hormonów. Na kolejnej wizycie po 3 miesiącach jednak postanowił zająć się owymi guzami zlecił biopsje i z wynikami zaprosił za kolejne 3 miesiące. Żona słysząc termin "za 3 miesiące" ( tyle czasu z niepewnością i w strachu ) zadała pytanie odnośnie wcześniejszego terminu na co Pan doktor odparł : " to jest jak z ciastem najpierw musi urosnąć, nie ma się co spieszyć". NA SZCZĘŚCIE NIE POSŁUCHALIŚMY PANA "DOKTORA". Żona trafił do innego endokrynologa, dzięki któremu w ciągu owych 3 miesięcy, miała operację w klinice onkologicznej w Gliwicach wycięcia tarczycy oraz węzłów chłonnych z przerzutami oraz czekała już na terapie radioaktywnym jodem. Chyba nie muszę komentować co było by po kolejnych miesiącach czekania u Pan doktora, ile kolejnych przerzutów mogłoby się pojawić i co było by następstwem... Ocenę już wystawiłem, a swoją opinie pozostawiam do przemyślenia.

leczył moją mamę przez 3 lata,zlecał badania, sam zrobił biopsję ale nad analizą wyników chyba się nie za bardzo pochylił, pomimo tego że wskazywała na jakieś guzki w tarczycy. Przez okres 3 lat nie zrobił ponownie biopsji, by wykluczyc lub potwierdzic zagrożenie rakiem i koniecznośc np. operacji. Byc może to przedłużyłoby jej życie. Najbardziej bolesne dla rodziny jest to, że gdy padła diagnoza "rak tarczycy w bardzo zaawansowanym stadium" padało pytanie ze strony lekarzy onkologów "JAK MOGLIŚMY TAK ZANIEDBAC MAME I DOPUŚCIC DO TAKIEGO STANU, BO TAKI STAN NIE ROZWIJAŁ SIE KILKA MIESIĘCY"???? Zawsze odpowiadałam że była cały czas pod opieką PODOBNO BARDZO DOBREGO LEKARZA ENDOKRYNOLOGA p. KLAJNOWICZA a ostatnia wizyta była zaledwie 5 miesięcy temu i ww. lekarz nic niepokojacego nie stwierdził. Złożyłam wizytę p. doktorowi w czasie jak mama umierała, Chciałam usłyszec co ma do powiedzenia(nie mówiłam mu jaki jest stan jego pacjentki)tylko prosiłam o diagnozęi historię choroby, ponieważ mama jest w szpitalu i konieczne są wyniki. P. doktor stwierdził,"że tam nic poważnego nie było, to tylko niedoczynnośc tarczycy i zlecił pani za kontuarem napisanie jednego zdania" Nawet nie był uprzejmy zatrzymac się na chwilę i zapytac DLACZEGO JEGO PACJENTKA jest w szpitalu. Mnie przyjął w drzwiach i w drzwiach stojąc ze mną rozmawiał wypuszczając jedną chorą z gabinetu i wpuszczając drugą do gabinetu. W ten sposób traktując pacjentów, wcale nie trudno przeoczyc że coś się dzieje niedobrego z pacjentem. Po tych doświadczeniach z p. doktorem nie wiem czy kiedykolwiek polciłabym go komuś

Dr Klajnowicz to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Jeszcze nigdy nikt tak dokładnie mnie nie zbadał. Przez wiele lat byłam leczona na astmę, a okazało się , że to niedoczynność tarczycy.Dzięki wiedzy Pana dr mam dwoje wymarzonych dzieci!!! Zawsze mogę do niego zadzwonić a na kontrolę chodzę raz w roku. czuje że żyję. Dziękuje Panie dr i pozdrawiam

Jestem zadowolona z leczenia, Doktor jest konkretny dokładny, zawsze poświęci wystarczająco dużo czasu na wszystko, Niektórzy nazywają Go dr Housem, bo drąży problem i drąży. U mojej mamy wyjaśnił zkąd się bierze u niej niski poziom potasu (z choroby jelita grubego, był tam polip czy coś w tym stylu)

Ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona pod każdym względem. Czasami wydaje mi się że jest zbyt poważny. Pacjent potrzebuje też ciepła. Ale jest skuteczny w swoich działniach, a to jest najważniejsze. Polecam. Anna

Anna

Jestem pod wrażeniem. Znalazłam się u doktora z powodu mojego problemu z zajściem w ciąże. Wszystkie badania dobre, ale nikt nie zbadał u mnie hormonów z nadnercza i poziomu witaminy D3. Wyniki u mnie były nawet w normie, ale po podwyższeniu ich poziomów po kilku miesiącach była upragniona ciąża. !!!

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Przez lata wmawiano mi nerwicę, dopiero jak trafilam do dr klajnowicza, okazało się że to tarczyca i nadnercza. Gdyby nie on to nie wiem co by bylo! Swietny diagnosta! Panie doktorze Dziękuję, wszytkiego dobrego

Jestem bardzo wdzięczna, ze po wielu latach urodziłam dziecko dzięki dobrej regulacji hormonalnej przeprowadzonej przez doktora. Nie znam się na medycynie i dlatego słucham fachowców. Cenię "Dobrych" lekarzy i nie zazdroszczę ich ciężkiej pracy.

Po dlugim wieloletnim leczeniu nieplodnosci zglosilam sie do lekarza i nie wierzylam, ze jeszcze ktos moze mi pomoc (mam 37 lat). pokazalam badania i wypisy szpitalne, gdzie wszystkie badania byly dobre. Lekarz dopatrzyl sie jednak, ze jest mala niedoczynnosc tarczycy, ze jest za malo vitaminy D i B12 i ze nie wchlania mi sie zelazo w jelitach i ze za malo pije wody. Dostalam hormony, witaminy, mialam zakaz spozywania nabialu i mialam duzo pić. Po 5 miesiacach zaszlam w ciaze. Super !!!

Podpisuje sie pod tymi opiniami. Jest duzo bardzo dobrych lekarzy ale doktor jest w scislej czolowce. Jest na biezaco z trendami w medycynie - tak mowil mi moj rodzinny lekarz. Bylam na wizycie i wydaje mi sie, ze bedzie lepiej z moim zdrowiem