lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog, Pediatra

2,6
2,5
2,2

Zdecydowanie odradzam. Zmarnowane skierowanie. Nigdy nie spotkałam się z podobnym zachowaniem lekarza - Pan był impertynencki; niczego nie chciał wyjaśnić, za to wielokrotnie powtarzał: "już powiedziałem", i "można iść do innego lekarza". Wychodząc z gabinetu nie wiedziałam jaki miałam test i w jakim celu mam wyznaczoną kolejną wizytę.

Kilka razy do końca byłam u tego lekarza. Traktuje pacjenta jak szmata. Nie można zadać mu pytanie, bo wybucha. Cham. Bardzo nie polecam

Zawiódł mnie ten Pan. Arogancki, chamski, wyładowuje na pacjencie swoje zdenerwowanie. Jak chciałem coś wyjaśnić z tym Panem, jego odpowiedź była następująca: Zakańczamy odczulanie ?? Tak nie powinien się zachowywać lekarz. Stanowczo odradzam korzystanie z porad u tego Pana !!!!!!

Beznadziejny lekarz .Nie plecam szkoda czasu w końcu po roku wizyt i tak musieliśmy go zmienić.

Zdecydowanie nie polecam. Arogancki !!!! Nie odpowiada na żadne pytanie. Ma się za boga a każdy pacjent to dla niego pasożyt, który zaburza jego spokój. Zero współczucia dla cierpiącej osoby i zero pomocy!!! Na dodatek pacjentów zaczął przyjmować po godzinie. I trzeba było nadrobić czas, więc po co badać i tłumaczyć z czym się wiąże choroba lub jak się pozbyć dolegliwości.

uważam że to konkretny i rzeczowy człowiek,leczył koleżanki dziecko i jest dobrze,nie można od razu kogoś przekreślać. Byłam 2tyg. w szpitalu i nie wykryto mi na co jestem uczulona,a tam sami specjaliści przecież są;), wysłali mnie z dobrymi wynikami do domu,a ja dalej się dusiłam i puchłam.

Dziwak, Cham,arogancki, męska Świnia nie polecam.

Dziwak, Cham,arogancki, męska Świnia nie polecam.

chamski z glupim usmiechem wszystkim przepisuje ten sam lek

chamski z glupim usmiechem wszystkim przepisuje ten sam lek

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Poszłam do niego z niesłyszlnosią ucha. Porobił testy alergiczne z których nie wynika by była uczulona no moze na kurz, jak to wszyscy maja. Przepisał mi antybiotyki drogie i krople do nosa w areozolu po 3 dniach bolało mnie gardło migdały przechodziło na tchawicę i bolały mnie płuca przy oddychaniu Byłam u innego lekarza powiedział ze to krople przy katarze siennym a nie naucho i nie będzie się wypowiadał... Ten lekarz pacjenta przyjmuje jak sztukę nic nie mówi A jak sie zapytasz odpowiada monosylabami i tak zebys nic z tego nie zrozumiała Nawet wyniki które u nich zrobisz nie pokaże i nie omówi z tobą choc po krótce. Zrobiłam badania błony bębenkowej i nic z tego nie wiem Wiem tylko ze sa nie najlepsze nie dał nawet zajrzec do nich. Na kolejnej kazdej wizycie nie wie o czym było mówione na poprzedniej choc sam mówił ze sie tym zajmiemy jak pani przyjdzie Zrobi jakiekolwiek badania i odsyła dalej aby się pozbyc problemu i mówi zeby do niego nie przychodzic Ostatnio jak do niego przyszłam zrobił mi awanturę, chyba dlatego ze w ogóle do niego przyszłam. Nie polecam Szukajcie lekarza który z wami chociaz porozmawia a bynajmniej popatrzy w oczy jak do niego mówicie a nie w kartki.....

Dr Paskal jest bardzo arogancki, nie wysluchal mnie do konca, pogorszyl stan mojego dziecka. pacjentow przyjmuje seryjnie, najlepiej wbiec do gabinetu, nic nie mowic, niczego nie zadac tylko przyjac cenne porady - i nie wracac, zeby nie zawracac glowy panu doktorowi. zdecydowanie nie polecam