lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog, Pediatra

2,6
2,5
2,2

Lekarz godny polecenia! Fachowiec w 100%, stosuje kompleksowe leczenie, nie zawsze jest ono tanie, ale skuteczność jest bardzo duża. Alergii po jednej wizycie się nie wyleczy, potrzeba czasu i cierpliwości!

Ostrzegam wszystkich przed tym lekarzem, który nie wiele wie o własnych "fachu". Szanowny Pan Paskal niecałe 2 lata temu "wykrył" u mnie alergię na kurz, trawy i wile innych rzeczy, ale stwierdził, że na kurz mam najsilniejszą więc powiedział, że tym zajmiemy się najpierw. Zaczęłam leczenie drogim lekiem, metodą podjęzykową ze względu , że mieszkam poza granicami kraju. Rodzice do niego chodzili i wypisywali leki i mi wysyłali. Ostatnie 3 razy jak u niego byli był bardzo nieprzyjemny i średnio udzielał im odpowiedzi na ich pytania a raczej zbywał głupimi tekstami. Moja mama powiedziała, że jej się ten lekarza coś nie podoba, kobieca intuicja i umówiła mnie na konsultację z prawdziwym doktorem z Poznania.
A teraz do sedna...
Lekarz z którym się spotkałam powiedział mi , po obejrzeniu wyników testów skórnych zrobionych przez Paskala, że takiego lekarza należało by w dupę kopnąć. Wszędzie uczą, na różnych zjazdach i szkoleniach, i uczulają, że nie należy zalecać leczenia na alergię tylko na podstawie testów skórnych!!!. Zrobił mi więc ten lekarz, drogie, ale solidne badanie krwi na wszytko na co jestem według Paskala uczulona. Wyniki wykazały , że nie mam żadnych podstaw do leczenia, bo nie mam alergii!!!! To co mam i czasem mi się zdarza, ma każdy człowiek, naturalna reakcja organizmu na kurz, którego organizm ludzki nie lubi.
Może nie każdy się ze mną zgodzi, ale ja uważam , że Paskal to naciągacz i każdego wysyła na leczenie jak mu się tylko czerwona kropka na ręce zrobi. Nie dość , że się na nas wzbogaca to jeszcze szkodzi naszemu zdrowi. A my biedni ludzie wierzymy, bo to przecież lekarz więc pewnie się zna. Otóż powtarzam Paskal to nie lekarz i nie powinien mieć tytułu lekarza alergologa, bo nie ma o tym zielonego pojęcia!!!!!!

Świetny fachowiec. Pomógł moim dzieciom. I nie prawda że naciągacz bo parę razy nie wziął ode mnie ani złotówki a przyjmował mnie nawet w niedzielę wieczorem. Polecam

**** i naciągacz.jego skutecznosć to polipragmazja.Tyle leków to by i konia ruszyło .Strzela do muchy z działa atomowego. Ludzie nie dajcie się nabrać

Bardzo dobry lekarz,naprawdę szczerze polecam.Gdy miałam watpliwosci i nagralam się na sekretarkę sam do mnie oddzwonil,bylam zaskoczona bo jakiego lekarza obchodzi pacjent po godzinach pracy.

Świetny fachowiec nie szuka na siłę dziury w całym.Bardzo kompetentny i rzeczowy.Jego diagnoza sprawdziła się w 100%.A MUSZĘ TU ZAZNACZYĆ ,ŻE "POPRAWIAŁ"PO "PRAWIE"ALERGOLOGU PAŚNICKIM.O KTÓRYM NAWET NIE MA SENSU PISAĆ SZKODA CZASU.JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA SOLIDNA FIRMA.

Stary naciągacz za wejście i wyjście z gabinetu już woła pieniądze, mówiąc dziś nie mogę zrobić badań. Do widzenia tyle i tyle się należy...

Bardzo dobry lekarz!Niesamowite podejście i ogromna skuteczność!

Bardzo dobry lekarz!Niesamowite podejście i ogromna skuteczność!