świetny i bardzo kompetentny lekarz. Zna sie na rzeczy. Polecam bo naprawdę warto do niego iść. Interesuje się pacjentem a przy tym jest bardzo mily i zabawny. SZCZERZE POLECAM!!!

Dla młodych i starych, dla małych i dużych. Dzieci się go nie boją - bynajmniej moje. Dorośli mają zaufanie - bynajmniej ja. Lekarz, który pomaga na wszystko! Od paznokcia na stopie po koniuszek włosa na głowie. Polecam bez dwóch zdań. Rozpoznanie w 100% trafne za każdym razem. Szkoda, że w Polsce nie ma więcej takich lekarzy.......

Dr Stasiak to wspaniały człowiek, doskonały lekarz z dużym doświadczeniem i wspaniałą intuicją. Jest na każde zawołanie , nie licząc czasu, a przy tym cenowo przyzwoity.

Doktor Janusz Stasiak jest nie tylko świetnym fachowcem w swojej dziedzinie ale także super człowiekiem. Kilka razy byłem u niego na wizycie, choć odległość jaka jest pomiędzy moja miejscowością a Opolem to prawie 200 km. Jest mi nawet czasami głupio, że lekarze w moim mieście w poważnych sprawach zdrowotnych odsyłają mnie "od Gawła do Pawła". W ciągu ostatnich czterech lat doktor Janusz Stasiak przyczynił się do tego, że dzisiaj mogę tą opinię o nim napisać. Wcale się nie dziwię, że niektórzy pacjenci przylatują do niego nawet z Irlandii. Bardzo żałuję, że w moim rodzinnym mieście nie ma choć jednego takiego lekarza. Wieli szacunek dla Pana Doktora. Pozdrawiam, wierny pacjent

Szkoda, że takich lekarzy spotyka się tak rzadko. W zasadzie prawie nigdy. Dokładnie opisał mi moją przypadłość, poświęcił mnóstwo czasu, zbadał nie tylko tą dolegliwość, z którą do niego przyszedłem. Rozmawiał ze mną jak równy z równym, a nie jak wielki pan doktor do maluczkiego pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora każdej osobie.

SUPER I POLECAM.TAK WSPANIALI LEKARZE TO DZIŚ SKARB.FACHOWOŚĆ HUMANITARYZM TO JEGO DOMENA.BRAWO!!!

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz zarówno duszy jak i ciała. Żałuję tylko że jest taki tylko jeden.

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz zarówno duszy jak i ciała.
Żałuję tylko że jest taki tylko jeden.

Byłem u doktora najpierw sam, a potem z mamą, żoną, córką razem 4 razy. Zawsze gadalem z kimś kto czekał w kolejce. Ludzie mówią że doktor pomaga i po ludzku traktuje pacjentów. Ja potwierdzam. To fajny człowiek i bardzo dobry lekarz a to rzadko się razem zdarza.

J.Stasiak jest wspaniałym lekarzem z długoletnia praktyka( też w lecznictwie niemieckim ) po WAMie. Doskonale diagnozuje i prowadzi skutecznie leczenie. Jest na każde wezwanie, każdego dnia i o każdej porze..Właściciele przechodni w Winowie wyrzucili go z pracy bo" kocha" pacjentów i za dużo czasu im poświecą.Ma moje pełne zaufanie.

owszem pomogl mi ale jakos mam wrazenie ze wszystkie te opinie ponizej pisze jedna i ta sama osoba