Rewelacja.Nie spotkałem bardziej kompetentnego lekarza który jest jednocześnie "człowiekiem"

Takiego lekarza i człowieka spotkać na swojej drodze to prawdziwe szczęście.

Takiego lekarza i człowieka spotkać na swojej drodze to prawdziwe szczęście.

Dr Janusz Stasiak nie jest dystyngowanym szrlatanem, ktory jedynie domyslajac sie co ci dolega nafaszeruje cie lekami,zeby sprawdzic czy zadzialaja. Dr Janusz Stasiak wydaje sie kochac swoich pacjentow(co jest w tych czasach zaskakujace) Dr Janusz Stasiak poswieci tobie maksymalna ilosc czasu,dopuki nie dowie sie co naprawde ci dolega i zrobi to podczas PIERWSZEJ wizyty! A nastepnie wyleczy cie! Ja i wielu moich znajomych placimy za bilety lotnicze,zeby dotrzec do Dr Stasiaka z roznych krajow. Dlaczego to robimy? PONIEWAZ TEN LEKARZ NAPRAWDE LECZY LUDZI !!!

Dlaczego to robimy?
PONIEWAZ TEN LEKARZ NAPRAWDE LECZY LUDZI !!!

Wzór dla polskich lekarzy, bardzo skromny (mówi o sobie, że jest tylko rzemieślnikiem), a dla mnie fachowiec wysokiej klasy i o BARDZO wysokim morale. Polecam tego wspaniałego lekarza o szerokiej wiedzy z wielu specjalności medycznych. Wiedza Pana doktora i błyskawiczne podejmowanie decyzji uratowało życie mojej mamy! Mnie też pomógł kilkakrotnie i to nie tylko jako gastrolog, ale również w sprawach krążeniowych, a nawet dermatologicznych. W moich przypadkach ZAWSZE trafiona diagnoza i skuteczna terapia. Jak dobrze, że znowu jest z nami! Polecam Pana doktora. Ryszard K.

Naprawde polecam. Chodzilem na kase chorych i przez pol roku nikt mi nie pomogl do pouki dziewczyna mi pana STASIAKA nie polecila i juz po pierwszej wizycie mi pomogl, krotko mowiac znasie na gastrologi.

Wspaniały człowiek, świetny lekarz. Bardzo chce pomóc - poświęca czas, rozmawia kompetentnie, rzeczowo, ale zrozumiale. polecam z czystym sumieniem.

Skorzystałam z polecenia innego lekarza.Niestety wizyta to był horror.Owszem Pan doktor bardzo uprzejmy ale gorzej z kompetencjami.Po zrobieniu usg brzucha stwierdził" jakiś nowotwór, proszę się z tym pogodzić".Na moje pytanie czy to pewne stwierdził że tak.Na całe szczęście udałam sie jeszcze do innego lekarza , gdzie okazalo się że to ewidentnie torbiel.JAK MOZNA TAK IGRAĆ Z PSYCHIKĄ PACJENTA?

Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego lekarza. Polskie dr. House. Wie co mówi, wie co robi.

Polski doktor House!! Warto się do niego udać. Ma podejscie psychologiczne do pacjenta czego brakuje polskim "lekarzom".

Dużo nie będę pisać. Lekarz z powołania.

Dużo nie będę pisać. Lekarz z powołania.